Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyłoniono zwycięzców konkursu "Taniec jest w nas"

Elbląg, Wyłoniono zwycięzców konkursu "Taniec jest w nas" Zdjęcie Dawida Rysickiego, zwycięzcy w konkursie fotograficznym "Taniec jest w nas" (fot. nadesłane)
Rek

W środę (10 listopada) rozstrzygnięto konkursy plastyczny i fotograficzny, pod nazwą „Taniec jest wokół nas”. Wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród odbędzie się 23 listopada o godz. 18 w holu głównym CSE „Światowid”. 

Konkurs plastyczny „Taniec jest wokół nas” przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjów. Komisja w składzie: Agnieszka Ochmańska, artysta-plastyk, pracuje w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Matki Teresy z Kalkuty, Sławomir Zawistowski, artysta–plastyk, pracuje w Domu Kultury Zakrzewo, Patrycja Pieprzak, plastyk z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”ogłosiła następujący werdykt:
     
     Uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
     Anna Ziółkowska – 10 lat (Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”)
     Ilona Lech – 12 lat (Świetlica w Przezmarku)
     Agata Orzechowska – 11 lat (Miejski Dom Kultury)
     Alicja Jurewicz – 11 lat (Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu)
     Kaja Minkiewicz – 8 lat (Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”)
     
     Uczniowie gimnazjów:
     nagroda główna: Natalia Płatkowska – 15 lat (Świetlica w Przezmarku)
     wyróżnienie: Natalia Konopko – 13 lat (Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”)
     
     Konkurs fotograficzny „Taniec jest wokół nas” także oceniano w dwóch kategoriach wiekowych. Wpłynęło na niego kilkadziesiąt prac. Ten konkurs oceniała komisja w składzie: Piotr Kajmer, fotograf, pracuje w „Dzienniku Elbląskim”, Ewa Bednarska–Siwilewicz, artysta-plastyk, instruktor CSE „Światowid”, Magdalena Czarnocka, kierownik Gabinetu Dyrektora, autorka projektu „Taniec z Mistrzami – Warmia i Mazury zapraszają”.
     
     Uczestnicy do 18 lat:
     I miejsce: Magdalena Skórka
     II miejsce: Katarzyna Tomczyńska
     III miejsce: Daria Andryszczyk
     
     Uczestnicy powyżej 18 lat:
     I miejsce: Dawid Rysicki
     II miejsce: Arkadiusz Ławrynowicz
     III miejsce: Wojciech Sikut
     
     Konkursy były częścią projektu Taniec z Mistrzami - Warmia i Mazury zapraszają...", który ma na celu promocję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup" jako wizytówki turystycznej Warmii i Mazur. Jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz z budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.

Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Pieczątki Trodat