Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wymyśl plakat Pól Nadziei

Rusza tegoroczna akcja Pola Nadziei. Hospicjum św. Jerzego im. dr Aleksandry Gabrysiak ogłasza konkursu na plakat „Pola Nadziei 2010”. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, z przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych i kulturalnych z Elbląga.

- Tegoroczna akcja charytatywna Pola Nadziei jest częścią ogólnopolskich obchodów oraz XI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny 2009 - mówi Anna Podhorodecka z Hospicjum. - W jej ramach planujemy zorganizowanie w 18 kwietnia wielkiej zbiórki żonkili na Placu Kazimierza Jagiellończyka, kwesty w hipermarketach oraz występy artystyczne dzieci i młodzieży na scenie przed Światowidem, atrakcje dla dzieci oraz uroczyste nagrodzenie zwycięzców konkursu na plakat „Pola Nadziei 2010”.
     Konkurs na plakat skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, z przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych i kulturalnych z Elbląga. W każdej z tych kategorii wyłonione zostaną miejsca pierwsze, drugie i trzecie oraz wyróżnienia, zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Twórcy najlepszej pracy jury przyzna Grand Prix, czyli cenną nagrodę rzeczową, a jego praca zostanie wykorzystana do stworzenia plakatu „Pola Nadziei 2010”, promującego elbląską akcję w roku następnym.
     - Celem konkursu jest wspieranie działań o charakterze twórczym, pobudzanie wrażliwości artystycznej, szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie dzieci na potrzeby chorych - dodaje Anna Podhorodecka. - Konkurs uzyskał rekomendację Naczelnika Wydziału Edukacji, Urzędu Miasta.
     
     Mówi Anna Podhorodecka z Hospicjum św. Jerzego im. dr Aleksandry Gabrysiak:
     
     Wszelkie pytania należy kierować do Anny Podhorodeckiej pod adres: biuro@ehospicjum.pl lub tel. 602 309 970.
     
     Z regulaminu konkursu
     W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i osoby dorosłe, z przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych i kulturalnych z terenu Elbląga.
     Warunkiem udziału w konkursie jest:
     - Wykonanie pracy, czyli plakatu promującego akcję charytatywną „Pola Nadziei 2010”, w dowolnie wybranej technice artystycznej, włącznie z grafiką komputerową, w formacie maksymalnie A3 (297 x 420 mm). Jedynym warunkiem jest to, aby przekazane prace nie brudziły sprzętu używanego do skanowania. Format dozwolonych plików, dołączonych na płycie CD do prac komputerowych to jpg oraz tif.
     - Dostarczenie pracy do Hospicjum św. Jerzego im. dr A. Gabrysiak w Elblągu, ul. Kopernika 26-28, tel. 055 239 61 51, do 1 kwietnia 2009 r.
     - Opatrzenie pracy swoimi danymi, tj.: imię, nazwisko, adres, numer telefonu stacjonarnego i/lub komórkowego, wiek, placówka, klasa/grupa. Prace niepodpisane lub niewypełnione prawidłowo są nieważne i nie biorą udziału w Konkursie.
     Konkurs obejmuje kategorie:
     - dzieci do lat 13,
     - młodzież 14-18 lat,
     - dorośli.
     Nad przebiegiem konkursu będzie czuwało Jury w składzie powołanym przez organizatora, które wyłoni autorów najlepszych prac oraz dokona podziału nagród.
     Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 kwietnia 2009 r. w trakcie obchodów „Pól Nadziei”. Nagrodzone prace prezentowane będą w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu. Informacja o laureatach konkursu zamieszczona zostanie także na stronie internetowej organizatora: www.ehospicjum.pl.
     O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani telefonicznie do 9 kwietnia 2009 r.
     
     Mówi Anna Podhorodecka z Hospicjum św. Jerzego im. dr Aleksandry Gabrysiak:

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK-Recepcja
Szkło ozdobne 6
AMK Meble łazienkowe 1
AMK Zabudowa baru