Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyróżnieni w konkursie "Szopka w miniaturze"

Elbląg, Wyróżnieni w konkursie "Szopka w miniaturze"

Uczestnicy zajęć plastycznych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, rozwijający swoje artystyczne pasje pod okiem Ewy Bednarskiej-Siwilewicz, odnieśli sukces w ogólnopolskim konkursie „Szopka w miniaturze”.

Konkurs organizowało Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie, a warunkiem udziału było, aby wykonana przez uczestników przestrzenna szopka nie przekraczała określonych wymiarów.
     - Prace musiały mieć maksymalnie rozmiar 12 cm na 12 cm, a kolejnym warunkiem było, aby szopkę wykonali wspólnie członkowie rodziny lub znajomi – wyjaśnia Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktorka plastyki w CSE „Światowid”, pod opieką której powstały prace wyróżnione w konkursie.
     Pięcioosobowe jury oceniło 247 nadesłanych prac, stworzonych przez ponad 500 uczestników i zakwalifikowało do udziału w wystawie pokonkursowej 124 prace. Jak czytamy w protokole: - W związku z wysokim poziomem prac i różnorodnością technik, w jakich zostały one wykonane, jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić aż 50 zespołów autorskich.
     I tak wyróżnienia specjalne jury otrzymały dwa zespoły z Elbląga: Joanna Wachowicz, Lucyna Poduch i Sylwester Nosarzewski za pracę wykonaną w technice malarstwo tempera oraz Danuta Świątek, Anna Komorowska i Maria Szczepańska za papieroplastykę. Wyróżnienie otrzymały także Grażyna Kopańska i Halina Gnat z Elbląga za szopkę wykonaną w technice tempery. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Paula Załuska, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z mostami
Fototapety do siłowni/fitness club
Fototapety z uliczkami
Fototapety dziecięce