Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisz się na warsztaty plastyczne!

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2011-09-06
Aktualizowany 2011-09-10 08:00
Elbląg, Zapisz się na warsztaty plastyczne!

Forma warsztatów plastycznych to szczególny rodzaj czasu i przestrzeni, w której wszystko jest możliwe, w której spotyka się wiedza o otaczającym świecie z potrzebą mówienia o nim i chęcią wyrażania siebie przy pomocy artystycznych środków przekazu.

Istotą spotkań warsztatowych jest proces twórczy , który uwalnia nagromadzone emocje, uaktywnia sferę niewerbalną, uczy akceptacji siebie, wyzwala aktywne postawy, kształtuje wrażliwość estetyczną oraz staje się narzędziem promującym sztukę i kulturę. Pracownia plastyczna to magiczna przestrzeń, która powinna dawać poczucie bezpieczeństwa, relaksu i odpoczynku to przestrzeń o szczególnym oddziaływaniu arteterapeutycznym, miejsce, w którym nie tylko my stwarzamy i kształtujemy sztukę, ale także ona nas kształtuje.
     Podobnie jak w latach poprzednich Pracownia Plastyczna przygotowała bogatą ofertę zajęć warsztatowych skierowanych do różnych grup wiekowych. W ofercie swoje miejsce znajdą mali artyści w wieku 5-6 lat wraz z rodzicami, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków. Atutem zajęć w mojej pracowni jest praca w małych 5 -6 osobowych grupach, która z pewnością pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Szczególne miejsce w edukacji artystycznej zajmują Małe Warsztaciki Twórcze, jest to propozycja skierowana do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych. Forma warsztatów odbywających się w szkołach i gabinetach lekcyjnych, zakres tematów i technik plastycznych, stanowią doskonałe uzupełnienie podstaw programowych edukacji szkolnej, a w szczególności bloku zajęć zintegrowanych w klasach I – III. Wszystkie materiały potrzebne do realizacji poszczególnych zadań są zapewnione. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pracowni: www.inveniryt.pl.
     
     
Pracownia Plastyczna "Inveni Ryt"
     Elbląg, ul. Browarna 31B
     tel. kom. 606 48 18 28
     e-mail: inveniryt@op.pl.
     
     
----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl