Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaprezentuj się w Turnieju Jednego Wiersza

Elbląg, Zaprezentuj się w Turnieju Jednego Wiersza

W ramach jubileuszowej Elbląskiej Sceny Literackiej 5 grudnia o godz. 20 zapraszamy wszystkich piszących do udziału w Turnieju Jednego Wiersza.

Czeka na Was duch rywalizacji i nagrody (nie wszystkie szalenie poważne) i co najważniejsze dobre (jak mniemam) teksty.
     Szczegóły w regulaminie.
     1. Organizatorem III Alternatywnego Turnieju Jednego Wiersza zwanego dalej Turniejem jest Stowarzyszenie Alternatywni w Elblągu.
     2. Turniej odbędzie się 5 grudnia 2014 na Małej Scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka (Elbląg, ul. Teatralna 11) w ramach jubileuszowej Elbląskiej Sceny Literackiej. Rozpoczęcie konkursu o godz. 20.
     3. Formą uczestnictwa w Turnieju jest osobista prezentacja wiersza własnego autorstwa.
     4. Do Turnieju będą dopuszczeni autorzy po dokonaniu rejestracji:
     - drogą elektroniczną na adres: stowarzyszenie.alternatywni@gmail.com w tytule maila wpisując "Turniej Jednego Wiersza", natomiast w treści imię i nazwisko oraz tytuł utworu. Jako załącznik należy przesłać turniejowy wiersz w formatach .doc oraz .pdf
     - w dniu imprezy - od godz. 16 do 19 - w oznaczonym punkcie w foyer Małej Sceny Teatru. Podczas rejestracji należy przekazać sekretarzowi 1 egzemplarz utworu, który będzie prezentowany w konkursie, w formie wydruku komputerowego.
     5. W Turnieju mogą być prezentowane utwory o dowolnej tematyce, napisane w języku polskim, które nie były nagradzane w innych konkursach ani drukowane w czasopismach oraz publikacjach książkowych. Dopuszcza się teksty publikowane w internecie.
     6. Prezentacja utworu nie może przekroczyć 3 minut.
     7. Wiersze prezentowane w Turnieju będą oceniane przez publiczność, która w drodze głosowania przydzieli punkty autorom. Każdy widz będzie miał do dyspozycji pulę punktów (3, 2, 1) do ocenienia konkretnych utworów.
     8. Komisję skrutacyjną tworzyć będą osoby nieprezentujące się w Turnieju. Przewodniczącym komisji jest Pani Hanna Motyka.
     9. Organizatorzy przewidują trzy nagrody rzeczowe.
     10. Ponadto przewidziane są trzy nagrody specjalne:
     - Nagroda Dyrektora Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki w Elblągu
     - Nagroda Dyrektora Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
     - Nagroda Dyrektora Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym
     Trzyosobowe jury zdecyduje o przyznaniu nagród specjalnych.
     11. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
     12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo bezpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w pokonkursowym wydawnictwie, fanpage Stowarzyszenia oraz w prasie.
     13. Nadesłanie lub zgłoszenie wiersza na Turniej Jednego Wiersza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Dominika Lewicka-Klucznik, Alternatywny Elbląski Klub Literacki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
OKOWOKO s.c.