Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Zdobądź Laur Plateranki

Jesteś miłośnikiem poezji? Piszesz wiersze? Potrafisz przelać słowa na papier? Masz talent? Weź udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza i zdobądź Laur Plateranki 2006.

Konkurs poetycki organizowany jest przez II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu. Co roku najlepsze wiersze umieszczane są w specjalnym tomiku poetyckim, dotychczas powstało już trzynaście takich zbiorów.
     W turnieju mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich (ponadgimnazjalnych) z Polski i środowisk polonijnych. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie jednego, nigdzie dotąd niepublikowanego ani nienagradzanego na innych konkursach, wiersza (w trzech egzemplarzach opatrzonych godłem) na adres: II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu, ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec, z dopiskiem na kopercie „IV Laur Plateranki”. Termin nadsyłania prac mija 25 października. Akceptowane są jedynie wydruki komputerowe lub maszynopis.
     Finał i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24 listopada. Autorzy wierszy zakwalifikowanych do finału powiadomieni zostaną o terminie odpowiednio wcześniej, dlatego ważne jest, by do pracy dołączyć dokładne dane (nazwa szkoły i jej adres, imię nazwisko, adres prywatny, telefon, adres e-mail) - w dołączonej do przesyłki z wierszami osobnej kopercie opatrzonej tym samym co wiersze godłem.
     Fundatorem głównych nagród pieniężnych i tomiku poetyckiego, w którym tradycyjnie opublikowane zostaną nagrodzone i wyróżnione utwory, jest Urząd Miasta w Sosnowcu.
     W komisji konkursowej zasiądą poeci, pracownicy naukowi z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz poloniści szkolni i uczniowie.
     Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące XIV Ogólnopolskiego Turnieju Jednego Wiersza o Laur Plateranki 2006 dostępne są na stronie internetowej www.platerlo.webpark.pl.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia, a aneks kuchenny