Wtorek 25-09-2018, imieniny Władysława, Aurelii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś kandydatów do Elbląskich Nagród Kulturalnych

Elbląg, Zgłoś kandydatów do Elbląskich Nagród Kulturalnych fot. AD
Rek

Wydział Kultury Urzędu Miejskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o przyznanie „Elbląskich Nagród Kulturalnych”. Nagrody przyznawane są w ramach Mecenatu Prezydenta Elbląga, który jest istotnym aspektem prowadzonej przez samorząd polityki kulturalnej.

Kapituła konkursu składająca się z przedstawicieli środowisk artystycznych, już po raz trzeci będzie miała okazję uhonorować elblążan zajmujących się działalnością kulturalną. Nagrody za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem młodych adeptów sztuki, artystów i animatorów kultury.
     W skład Elbląskich Nagród Kulturalnych wchodzą:
     - Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga, przyznawana młodym (przed ukończeniem 35 roku życia), wyróżniającym się twórcom, związanym z miastem, którzy odnoszą sukcesy w sferze kultury. Nagroda ta może być pomocna w ich dalszym rozwoju i realizacji artystycznych zamierzeń.
     - Kreatora Kultury, otrzymują ją animatorzy kultury, którzy dzięki swej szeroko pojętej działalności mają wkład w kulturalny rozwój i wizerunek Elbląga. Promują miasto na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.
     - Nagroda „Wydarzenie Roku” przyznawana jest pomysłodawcom i autorom najlepszego wydarzenia w dziedzinie kultury minionego roku, odbywającego się na terenie Elbląga lub związanego z miastem.
     - Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg wręczane są uczniom, studentom i absolwentom, którzy mimo młodego wieku mogą się poszczycić sukcesami w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, festiwalach i przeglądach artystycznych. Dzięki stypendiom mają możliwość dalszego artystycznego rozwoju.
     
     Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami przyznawania Elbląskich Nagród Kulturalnych. Wszelkie dane dotyczące osób mogących zgłaszać swoich kandydatów oraz inne niezbędne informacje i wnioski można pozyskać w Wydziale Kultury Urzędu Miejskiego przy ul. Czerwonego Krzyża 2 lub na stronie www.umelblag.pl w zakładce Wydział Kultury. Ostateczny termin dostarczania wniosków upływa 15 grudnia.

Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna II