Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś swoją pracę na „Ceramiony”

 
Elbląg, Zgłoś swoją pracę na „Ceramiony”
fot. nadesłana

Dzieci, młodzież i dorośli tylko do 28 listopada mogą zgłaszać swoje prace na XV Ogólnopolski Konkurs „Ceramiony”. Tematyka prac, wykonanych w wybranej technice ceramicznej jest dowolna.

O tym, jak bogata może być wyobraźnia artystów będzie można się przekonać w grudniu podczas ogłoszenia wyników konkursu. Prace ceramiczne będą oceniane w czterech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz uczestnicy pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno oświatowych.
     - Tematyka prac, wykonanych w wybranej technice ceramicznej, jest dowolna. Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, koordynator konkursu. - Tradycyjnie dla autorów najlepszych rac przewidziane są nagrody. Czyje prace oczarują jurorów? Tego dowiemy się 17 grudnia podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej w „Światowidzie”.
     Opisane prace (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, a jeśli praca jest zgłaszana przez instytucję także: imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwa i adres (plus telefon, fax, e-mail instytucji) należy przesłać do 28 listopada 2014 na adres:
     Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
     pl. Kazimierza Jagiellończyka 1
     82-300 Elbląg
     z dopiskiem "CERAMIONY"
     Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie.
     Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z koordynatorką konkursu - Ewą Bednarską-Siwilewicz pod nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.
     
Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.
     
     
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem