Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmotywuj się w bibliotece

 
Elbląg, Zmotywuj się w bibliotece
Rek

Od 8 października w Bibliotece Elbląskiej organizowane będą spotkania w cyklu "Akcja: e-motywacja", w ramach których odbędą się wideokonferencje z popularnymi osobami motywujące seniorów do działania. Gościem pierwszego będzie aktorka Emilia Krakowska. Zapraszamy na godz. 11 do Filii nr 5 na Zawadzie i Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Projekt "Akcja: e-motywacja" zakłada przeprowadzenie pięciu spotkań w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, kultury, show-biznesu.
     Celem projektu "Akcja: e-motywacja" jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania "tuż za rogiem" – w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki. Wspólnie zmotywujemy się do działania!
     Jak to zrobimy?
     Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu połączymy się ze studiem. Spotkamy się 5 razy, zaczynając od 8 października. Wspólnie z innymi bibliotekami i innymi ośrodkami biorącymi udział w projekcie obejrzymy transmitowane spotkania online, będziemy mieć możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienimy się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!
     Spotkania adresowane są do osób starszych i innych grup, które zainteresowane będą tematyką transmisji. Wywiady online będą miały charakter inspirującej rozmowy z elementami warsztatowymi. Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne!
     Terminy spotkań:
     8 oraz 22 października
     5 oraz 19 listopada
     3 grudnia
     Gościem pierwszego spotkania z cyklu "Akcja: e-motywacja" 8 października będzie Pani Emilia Krakowska, z którą będzie można porozmawiać o mocy współpracy - zachęcimy seniorów do angażowania się w inicjatywy grupowe, dzięki którym można często osiągnąć więcej niż w pojedynkę.
     
     Więcej informacji:
     Dział Literatury dla Dorosłych ul. Zamkowa 1, tel. 55 625 60 17
     Filia nr 5, ul. Rodziny Nalazków 20, tel. 55 625 60 95 (96)
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Naszywka GODŁO
POLO z HAFTEM
Ręcznik z haftem