Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żywioły w batiku

Do 25 października można składać prace na konkurs plastyczny pn. "Cztery podstawowe żywioły - woda, ogień, ziemia, powietrze" organizowany przez Centrum Kultury "Światowid". Prace powinny być wykonane techniką batiku.

Celem konkursu jest przede wszystkim propagowanie starej techniki plastycznej - batiku, ale także edukacja artystyczna młodzieży i dorosłych, stworzenie możliwości twórczej konfrontacji oraz wymiana doświadczeń artystycznych wśród uczestników i instruktorów. Konkurs adresowany jest do amatorów. Uczestnikami mogą być dzieci od 10 lat, młodzież i dorośli, zaś prace oceniane będą w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wymiary prac są dowolne. Jeden autor może nadesłać ich nie więcej niż cztery. Każdą należy zaopatrzyć w metryczkę identyfikacyjną zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, adres i telefon uczestnika konkursu, adres szkoły, placówki lub instytucji.
     Jury, powołane przez organizatorów, oceni nadesłane prace i przyzna nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej. 30 października odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wernisaż nagrodzonych prac.
     Prace należy nadesłać do 25 października na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej “Światowid”, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82–300 Elbląg. Szczegółowych informacji udziela koordynatorka konkursu Grażyna Komorska - Światowid w Elblągu tel.: 611 20 50, e-mail: vivaart@o2.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED