Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

500 zł miesięcznie również dla Ciebie!

 
Elbląg, 500 zł miesięcznie również dla Ciebie!

 Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Studentów nowego kierunku – Inżynierii środowiska, wesprzemy specjalnym stypendium "Ekstra+" w wysokości 500 zł miesięcznie! Kandydaci będą mogli ponadto wybrać nowe specjalności, czy skorzystać z dogodnej formy studiów stacjonarnych-popołudniowych.

Cztery instytuty, 10 kierunków, ponad 20 specjalności, studia dzienne i zaoczne – jest z czego wybierać! W tym roku akademickim, oprócz ważnego dla naszego regionu kierunku – Inżynierii środowiska, utworzono wiele nowych specjalności. Instytut Politechniczny będzie dodatkowo kształcił w zakresie technik komputerowych w budowie maszyn. Studenci ekonomii nauczą się wykorzystywać potencjał nowych mediów w pracy dzięki specjalności media społecznościowe w biznesie. Ci, którzy wybiorą się na administrację, będą mieli okazję poznać od podszewki podatki i rachunkowość. Nowinkami w Instytucie Pedagogiczno-Językowym natomiast są specjalności: filologia polska-nauczycielska z językiem angielskim, dziennikarstwo i nowe media, wczesna edukacja z terapią pedagogiczną oraz wczesna edukacja z językiem angielskim.
     Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na
stronie internetowej.
     Elbląska uczelnia jest przyjazna studentom. Oprócz bogatego programu stypendialnego, obejmującego stypendia naukowe, socjalne i specjalne, oferuje dogodną – darmową formę studiów stacjonarnych-popołudniowych. Ta oferta dotyczyć będzie jak w roku ubiegłym specjalności administracja bezpieczeństwa publicznego oraz ekonomika menedżerska.
     PWSZ w Elblągu dostosowuje ofertę kształcenia do realnego zapotrzebowania na rynku pracy, zwiększającym tym samym szansę swoich absolwentów na znalezienie posady. Możliwość odbycia praktyk zawodowych w wielu instytucjach i firmach urzeczywistnia hasło „Studiuj Zawodowo”. Studiowanie to nie tylko nauka, ale też rozwój własnych pasji i zainteresowań, szczególnie w ramach działalności Klubu Uczelnianego AZS, wielu kół naukowych, chóru studenckiego czy teatru.
     Żeby zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny, znajdujący się na stronie, podać dane wymagane przez system oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Rejestracji elektronicznej można dokonać do 18 lipca.
     
     
     
---------- Reklama ----------
PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl