Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Administracja, ekonomia oraz języki obce… w PWSZ w Elblągu!

Elbląg, Administracja, ekonomia oraz języki obce… w PWSZ w Elblągu!

Do 20 września trwa rekrutacja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Już dziś kandydat może wybrać jeden z 10 kierunków oferowanych przez Uczelnię. Nadal nie wiecie co chcielibyście robić w przyszłości, jaki wybrać kierunek, aby wykonywany później zawód dał wam wiele satysfakcji? Mamy na to odpowiednią receptę - wystarczy odpowiedzieć sobie na poniższe pytania!

Chcesz znaleźć satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę? Pracować w organach Administracji Samorządowej? A może być profesjonalnie przygotowanym do założenia własnej działalności gospodarczej? TAK? Studiuj na PWSZ w Elblągu. PWSZ to dobry wybór na Twoją lepszą przyszłość!
     Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oferuje możliwość kontynuacji nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, trwających 7 semestrów. Nasi studenci mogą kształcić się na dwóch kierunkach (Administracja, Ekonomia), w czterech specjalnościach: administracja samorządowa i finanse publiczne, ekonomika menedżerska, przedsiębiorczość gospodarcza oraz ekonomika turystyki.
     Języki obce? Foreign languages? Fremdsprachen? Tak! Yes! Ja!
     W samej tylko Unii Europejskiej obowiązują 23 języki urzędowe, a 40 kolejnych posiada rangę języków regionalnych. Jak odnaleźć się w wielojęzycznym świecie? Odpowiedź na to pytanie jest łatwa – trzeba po prostu uczyć się języków obcych! Można robić to autodydaktycznie w domu (z jakimi efektami, wie każdy, kto próbował...), można zapisać się na drogi kurs (choć i to nie jest gwarancją sukcesu...), można też studiować filologie obce!
     Solidne przygotowanie językowe oraz kompetencje w zakresie komunikacji międzykulturowej, jakie można zdobyć na studiach filologicznych w Instytucie Pedagogiczno-Językowym, są bez wątpienia gwarancją znalezienia dobrej i ciekawej pracy. Kierunki takie jak: Filologia polska, Filologia angielska i Filologia germańska bez problemu pozwolą Ci ubiegać się o pracę w firmach międzynarodowych, instytucjach unijnych, w szkołach a także starać się o stanowiska dobrze płatnych tłumaczy.
     Co oferujemy? Przede wszystkim bezpłatne, interesujące studia oraz wysoko wykwalifikowana kadrę wykładowców. Pełna oferta kształcenia znajduje się na stronie www.pwsz.elblag.pl.
     
     
------------------------ Reklama --------------------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl