Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Akademia Dziecięca PWSZ w Elblągu

Ruszyły zapisy do Akademii Dziecięcej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która już po raz szósty zainauguruje w październiku nowy rok akademicki 2015/16. Hasło VI edycji to „Wzbudzać potrzebę poznania i radość z nauki!” Sobotnie zajęcia w Akademii to świetna alternatywa aktywnego, a zarazem intelektualnego spędzania wolnego czasu.

Drogie dzieci
     Zapraszamy was na wspaniałą przygodę jaką jest poznanie największych tajemnic nauki. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania związane z otaczającym Was światem. Dzięki nauce świat stoi przed Wami otworem.
     
     Drodzy rodzice
     Chcemy tworzyć i wyrównywać szanse edukacyjne oraz możliwości rozwoju dzieci, rozbudzać zainteresowania nauką jako obszarem atrakcyjnych poszukiwań i przeżyć, ukazywać i promować korzyści płynące z wiedzy.
     
     Zgodnie z ideą Akademii Dziecięcej zajęcia dla dzieci w wieku 6–8 lat odbywają się w formie warsztatów i wykładów, a prowadzone są przez wykładowców Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Spotkania odbywają się w aulach i laboratoriach Uczelni raz w miesiącu (w sobotę) i trwają około 3 godzin.
     
– Sobotnie zajęcia w Akademii to świetna alternatywa aktywnego, a zarazem intelektualnego spędzania wolnego czasu. Uważam, że dzięki tym zajęciom syn ma większą motywację do nauki, inne spojrzenie na dotąd nieznane zagadnienia. Pobudzają one kreatywność i pogłębiają rozwój młodego człowieka, który w tym okresie jest szczególnie intensywny i należy go w tym czasie jak najlepiej wykorzystać – mówi mama Bartka.
     
     Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat zajęć w Akademii Dziecięcej znajdziecie Państwo pod adresem: www.ad.pwsz.elblag.pl.
     
     
Akademia Dziecięca
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
     tel. 55 629 05 37
     e-mail:
akademia@pwsz.elblag.pl
     
     
     
-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl