Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Akademia Dziecięca PWSZ w Senacie RP

 
Elbląg, Akademia Dziecięca PWSZ w Senacie RP fot. nadesłana
Rek

Akademia Dziecięca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, jako jedyna działająca przy pewueszetkach w Polsce, gościła w gmachu Senatu RP w Warszawie. Wizycie przyświecał I Kongres Uniwersytetów Dziecięcych.

W minioną środę (12 marca) w gmachu Senatu RP w Warszawie odbył się I Kongres Uniwersytetów Dziecięcych. Do udziału w nim, jako jedyna działająca przy pewueszetkach w Polsce, została zaproszona Akademia Dziecięca naszej uczelni. Kongres miał charakter otwarty i był pierwszym tego rodzaju wydarzeniem o zasięgu ogólnopolskim. Uczelnię reprezentowała mgr Stanisława Szuksta – pełnomocnik rektora ds. Akademii Dziecięcej PWSZ w Elblągu.
     Głównym celem sympozjum była integracja środowiska organizatorów uniwersytetów, ale także wymiana doświadczeń. Kongres skierowany był do przedstawicieli uczelni wyższych oraz organizacji pozarządowych, które w ramach swojej działalności prowadzą uniwersytety dziecięce. W trakcie spotkania wygłoszono wykłady na kluczowe tematy funkcjonowania uniwersytetów. Uczestnicy wraz z ekspertami mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz mieli okazję zapoznać się z działalnością uniwersytetów dziecięcych. Dyskusja skupiała się głównie na tematyce udoskonalenia metod pracy z dziećmi poprzez wykorzystanie nauki, pracę projektową, wizyty studyjne, udział w konkursach i dodatkowych zajęciach oraz w grach edukacyjnych i wykorzystaniu elearningu. Kolejne tego typu spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej za rok.
     
     Akademia Dziecięca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu rozpoczęła swoją działalność 19.02.2011 roku. Jej zadaniem jest rozwijanie intelektualnego i twórczego potencjału najmłodszych. Poprzez zabawę nauczyciele akademiccy prowadzą dla małych żaków wykłady połączone z dyskusją, warsztaty i inne formy spotkań.
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne I-D TOKYO
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME