Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Elbląg, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWSZ w Elblągu w ramach dofinansowania z projektu "Fabryka przedsiębiorczości – od pomysłu do sukcesu" poprowadzi bezpłatne szkolenia dla chętnych studentów, którzy myślą o założeniu własnej firmy.

Szkolenia dla studentów z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości i prawa odbywać się będą we wrześniu oraz październiku w godzinach popołudniowych, w siedzibie PWSZ w Elblągu.
     
"Fabryka przedsiębiorczości – od pomysłu do sukcesu" to projekt, który został oceniony jako jeden z najlepszych projektów ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości akademickiej, w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Gospodarki. Dofinansowanie AIP PWSZ w Elblągu przez Ministerstwo pozwoli na lepszy rozwój jego działalności. Oprócz szkoleń fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu oraz rozbudową infrastruktury sieciowej Inkubatora.
     
     Misją AIP jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Współpraca z AIP przynosi wiele korzyści. Nie tylko ułatwia start młodego przedsiębiorcy dzięki oferowanemu wsparciu, ale również dba o jego interesy do momentu pełnego usamodzielnienia się na rynku. Dzięki współpracy z AIP studenci mogą korzystać z nowocześnie wyposażonego biura oraz z pomocy księgowej i prawnika. To AIP dba o zamówienia dla nich i kontakty z firmami, jak również o promocję ich działalności. Dzięki organizowanym szkoleniom podnoszą swoje kwalifikacje.
     
     Więcej szczegółów na stronie AIP PWSZ w Elblągu: aip.pwsz.elblag.pl.      

     --------------------- Reklama --------------------
     
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl