Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Badać Zalew z satelity

Elbląg, Badać Zalew z satelity

We wtorek 4 grudnia przy ul. Wojska Polskiego 1 w sali 13-14 odbędą się warsztaty „Monitoring jakości wód Zalewu Wiślanego w oparciu o teledetekcję satelitarną”.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu finansowanego za środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Sąsiedztwa Litwa, Polska, Obwód Kaliningradzki Ferederacji Rosyjskiej - INTERREG IIIa. Przygotowane zostały przez Instytut Politechniczny PWSZ w Elblągu przy współpracy z Kaliningradzkim Państwowym Uniwersytetem Technicznym, Politechniką Warszawską oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
     Na spotkaniu przedstawione zostaną wyniki realizacji Projektu MONTRANSAT „Monitoring jakości wód Zalewu Wiślanego w oparciu o teledetekcję satelitarną”.
     
     Program
     godz. 9.45 - prezentacja projektu „Monitoring jakości wód Zalewu Wiślanego w oparciu o teledetekcję satelitarną” - dr Agata Rychter
     godz. 10 - „Metody teledetekcyjne w badaniu jakości wód Zalewu Wiślanego” - dr Katarzyna Osińska-Skotak
     godz. 10.20 - „Satelitarne mapy obrazowe oraz perspektywiczne prezentacje wyników przetwarzania obrazów satelitarnych” - dr Marek Mróz
     godz. 11.10 - „Wyniki satelitarnego monitoringu jakości wód Zalewu Wiślanego i kierunki jego doskonalenia w przyszłości” - prof. Marek Kruk
     godz. 13 - dyskusja
     godz. 14 - „Korzystanie z zasobów serwisu informacyjnego” - Grzegorz Krauze
     godz. 14.15 - „Perspektywa współpracy w regionie na rzecz poprawy jakości wód Zalewu Wiślanego”. Dyskusja - dr Agata Rychter
     
     Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach. Więcej informacji o projekcie na stronie www.zalew-wislany.pl.

MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski