Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne kształcenie w EUH-E? Teraz to możliwe!

 

Z przyjemnością informujemy, iż Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu odniosła kolejny sukces! Uczelnia zdobyła dofinansowanie na realizację trzech bezpłatnych szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek współfinansowanych w ramach dotacji Ministra Zdrowia.

Grupę docelową stanowi 75 pielęgniarek, tj. po 25 pielęgniarek dla każdej ze specjalizacji, które w latach 2016/2018 podniosą swoje kwalifikacje zawodowe w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz pielęgniarstwa internistycznego.
     Celem kształcenia w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego jest przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego wykonywania specjalistycznych świadczeń zdrowotnych, pełnienia roli lidera i wdrażania do praktyki pielęgniarskiej zmian potwierdzonych dowodami naukowymi a także do oceny rozwoju własnego i członków zespołu pielęgniarskiego oraz uczestniczenia w projektowaniu i prowadzeniu kształcenia zawodowego oraz podyplomowego pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych.
     Cel kształcenia w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologiczne i intensywnej opieki obejmuje specjalistyczną opieką pacjentów w okresie okołooperacyjnym, na wszystkich etapach znieczulenia i w bezpośrednim okresie poznieczuleniowym oraz prowadzi specjalistyczną opiekę nad ciężko chorymi pacjentami w oddziale intensywnej terapii.

 


     Celem kształcenia dotyczącego pielęgniarstwa internistycznego jest uzyskanie tytułu specjalisty popartego uzyskaniem przez pielęgniarkę specjalistycznych kwalifikacji oraz nabyciem umiejętności uprawniających do samodzielnego podejmowania świadczeń przewidzianych dla pielęgniarki, po uzyskaniu tytułu specjalisty z pielęgniarstwa internistycznego.
     
     Warunkiem przystąpienia do specjalizacji jest ukończenie kursów specjalistycznych: Resuscytacja krążeniowo-oddechowa oraz EKG.
     
     Szczegółowych informacji udzieli Państwu Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, tel. 512 542 973 lub zapraszamy na stronę internetową.  
     
     Nabór na specjalizacje trwa!
     

------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl