Piątek 15-02-2019, imieniny Faustyna, Jowity
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bilingualna szkoła podstawowa

 

 W związku z planowaną reformą oświaty Gimnazjum Anglojęzyczne Regent w Elblągu zostanie przekształcone w bilingualną szkołę podstawową, w której dzieci rozpoczną naukę od 1 września.

Zapraszamy do dwujęzycznej klasy siódmej szkoły podstawowej
     Jesteśmy szkołą z klasami o rozszerzonym języku angielskim. Ponadto część przedmiotów nauczana jest zarówno po polsku jak i po angielsku, dotyczy to chemii, biologii i WOS-u. Dodatkowym atutem, poza dużą ilością godzin w języku obcym, są konwersacje z obcokrajowcami (native speakers) w małych grupach. Zapewniamy rozszerzenia dla uczniów o zainteresowaniach biologiczno-chemicznych i matematyczno-technicznych.
     Jesteśmy jedyną szkołą, w której zajęcia odbywają się codziennie od 8:00 do 15:30. Dbamy o wysoki poziom nauczania w klasach liczących maksymalnie do 20 uczniów z podziałem na grupy językowe i rozszerzenia.
     
     Zapraszamy również roczniki najmłodsze do klasy pierwszej
     Oferujemy przede wszystkim fachową opiekę dydaktyczno-pedagogiczną w godzinach od 7.30 do 17.00. Proponujemy naukę w oddziałach 15-osobowych. Stawiamy na indywidualne tempo rozwoju i możliwości uczenia się, a naszym celem jest wspieranie rozwoju każdego ucznia. Na każdym poziomie: intelektualnym, emocjonalnym, społecznym, etycznym, fizycznym i estetycznym. Wszystkie prace i zadania wykonywane są w szkole aby po zajęciach był czas wolny dla domu i rodziców. W związku z tym podręczniki oraz inne pomoce dydaktyczne zostawiane są w szkole. Zapewniamy aktywność dziecku, która jest naturalną drogą poznawania i przekształcania świata, a zajęcia rekreacyjne na basenie są stałym elementem procesu nauczania.

 


     Język angielski będzie prowadzony w wymiarze dwóch godzin dziennie (co daje ok. 330 godzin lekcyjnych w roku) m.in. w formie warsztatów językowych z native speakers z różnych stron świata.
     W ramach tych godzin zapewniamy również całodzienne wyżywienie.
     
     Jesteśmy szkołą bezpieczną (monitoring), kameralną, otoczoną zielenią z samodzielnym parkingiem i z dogodnym dojazdem (przy szkole przystanek tramwaju nr 2).
     
     Jesteśmy odpowiedzią na twoje potrzeby i wymogi jakie stawia nam współczesna edukacja.
     
     We give your children a head start in life!
     
     Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu
     ul. Królewiecka 100
     82-300 Elbląg
     55 234-07-23
     
szkola@regent.edu.pl
     
www.szkola.regent.edu.pl
     
     

-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl