Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Darmowe studia dla pracujących? To możliwe!

 

 Wychodząc naprzeciw potrzebom osób pracujących Instytut Ekonomiczny PWSZ w Elblągu po raz kolejny w nadchodzącym roku akademickim uruchomi darmowe studia w dogodnej dla pracujących formie studiów: stacjonarnych-popołudniowych.

- Chcąc umożliwić zdobycie wyższego wykształcenia osobom pracującym, proponujemy bezpłatne studia stacjonarne, które będą odbywać się w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Dzięki nowej formie student będzie mógł jednocześnie pracować i studiować nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów – podkreśla dr Mariusz Darabasz, Dyrektor Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Elblągu.
     Propozycja popołudniowej formy studiów stacjonarnych dotyczyć będzie jak w roku ubiegłym kierunków: Administracja (specjalność administracja bezpieczeństwa publicznego) i Ekonomia (specjalność ekonomika menedżerska). Warunkiem przyjęcia na powyższy tryb studiów będzie zdany egzamin dojrzałości oraz zaświadczenie o zatrudnieniu.
     Wybór specjalności administracja bezpieczeństwa publicznego w PWSZ w Elblągu to gwarancja zdobycia przez studentów interdyscyplinarnej wiedzy oraz umiejętności z zakresu szeroko pojętego porządku publicznego.
     Absolwent tego kierunku dzięki odpowiedniemu doborowi przedmiotów, treści programowych oraz nabytych umiejętności praktycznych jest przygotowany do pracy w komórkach administracji publicznej, które są odpowiedzialne za kształtowanie bezpiecznych przestrzeni funkcjonowania społeczności oraz pozyskiwanie środków z unijnych funduszy na cele bezpieczeństwa. Poza tym znajdzie pracę w wydziałach i zespołach zarządzania kryzysowego, instytucjach samorządowych różnego szczebla, wojewódzkich sztabach wojskowych, jednostkach straży pożarnej, formacjach obrony cywilnej kraju oraz w strukturach bezpieczeństwa innych dużych jednostek organizacyjnych.

 


     Program specjalności ekonomika menedżerska na kierunku Ekonomia natomiast powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie szczególnie przedsiębiorstw i instytucji publicznych na wysoko wykwalifikowane kadry zdolne do podejmowania optymalnych decyzji ekonomicznych.
     Absolwent tej specjalności zdobędzie szeroką wiedzę ekonomiczną i wynikające z niej umiejętności, które umożliwią podjęcie pracy w przedsiębiorstwach, organizacjach
     i instytucjach na stanowiskach menedżerskich średniego szczebla w kraju i za granicą oraz samodzielne prowadzenie działalności gospodarczej.
     Rekrutacja na rok akademicki 2016/17 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu rozpocznie się już 1 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kształcenia na stronie: www.pwsz.elblag.pl.
     

--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl