Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dlaczego studia w PWSZ w Elblągu na „Ochronie środowiska” są właśnie dla ciebie?

Polityka ochrony środowiska to jedna z najważniejszych polityk współczesnej Unii Europejskiej. Obecnie specjaliści od środowiska muszą dysponować wszechstronną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami pozwalającymi na współpracę zarówno z ekonomistami, prawnikami, inżynierami, czy technologami, jak również z lokalną społecznością. Ochrona środowiska będąc jednym z priorytetów UE daje szerokie możliwości uzyskania atrakcyjnej pracy na terenie Polski i w wielu krajach Europy.

Solidne kształcenie z zakresu ochrony środowiska oferuje Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Uczelnia do dyspozycji studentów oddaje laboratoria i sale wykładowe o najwyższym standardzie w nowo wybudowanym obiekcie. - W dydaktyce na kierunku Ochrona środowiska duży nacisk kładziemy na zajęcia laboratoryjne i terenowe. Zajęcia prowadzone w małych grupach mają formę warsztatową i dają możliwość bezpośredniego kontaktu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, co przekłada się na wysoką jakość kształcenia oraz ułatwia zdobycie wiedzy, umiejętności praktycznych i kompetencji społecznych - liczących się dla współczesnego pracodawcy – zapewnia dr Agata Rychter, Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych Instytutu Politechnicznego. Wyjątkowo dobra, wieloletnia współpraca z przedsiębiorcami z regionu zapewnia również ciekawe zajęcia w pracowniach dużych firm i instytucji związanych z przemysłem.
     
     Atrakcyjny program studiów dodatkowo wzbogacają praktyki krajowe i zagraniczne. Elbląska PWSZ od wielu lat współpracuje z wieloma uczelniami zagranicznymi. W ramach europejskiego Programu Erasmus studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu część studiów oraz praktyki odbywają między innymi w Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Portugalii, Rumunii, Turcji oraz na Węgrzech, Litwie czy Łotwie.
     
     Specjalnie dla kandydatów zainteresowanych studiami na kierunku Ochrona środowiska Instytut Politechniczny przygotował specjalności: monitoring i zarządzanie środowiskiem oraz technologie ochrony środowiska. Oferowane nowości nie tylko wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, ale też z pewnością poszerzą możliwości wyboru przyszłej pracy. Absolwenci studiów inżynierskich kierunku Ochrona środowiska są przygotowani do pracy w instytucjach finansowych związanych z ochroną środowiska, służbach monitorujących stan środowiska, inspekcjach nadzorujących instalacje do ochrony środowiska, przedsiębiorstwach wodociągów i kanalizacji, oczyszczalniach ścieków komunalnych i przemysłowych, wydziałach ochrony środowiska urzędów wojewódzkich, gminnych i starostw, biurach projektowych w charakterze technologów oraz parkach narodowych i krajobrazowych.
     
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu kształci praktycznie, pod kątem oczekiwań pracodawców i z udziałem przedsiębiorców, menedżerów oraz specjalistów. Jeśli więc jeszcze z różnych przyczyn nie zapisałeś się na studia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Uczelnia prowadzi nabór na dziewięciu kierunkach: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn, Ochrona środowiska, Informatyka, Administracja, Ekonomia, Filologia, Filologia Polska oraz Pedagogika. Na szczególną uwagę zasługują nowe specjalności czyli: przedsiębiorczość w detektywistyce i ochronie osób i mienia, ekonomika procesów logistycznych oraz lingwistyka stosowana.
     
     Nie czekaj z decyzją do ostatniej chwili - szczegółowe informacje dotyczące dodatkowego naboru znajdziesz na stronie internetowej https://irk.pwsz.elblag.pl.
     
------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl