UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni Rodziny w EUH-E

Elbląg, Dni Rodziny w EUH-E

Czas spędzony z własnymi dziećmi jest bezcenny. W ramach Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny Elbląska Uczelnia Humanistyczno- Ekonomiczna Wydział Administracji i Nauk Społecznych zaprasza 20 maja o godz. 9 na spotkanie w gronie rodzinnym pod hasłem „Sztuka łączy nas”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2.

Podczas spotkania będzie możliwość pobawić się plastyką i muzyką z własnymi dziećmi. Zajęcia są przeznaczone dla najmłodszych dzieci (nawet od 3 lat) oraz także przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty dla tych starszych, w wieku szkoły podstawowej. Zapraszamy na nie Rodziców wraz z rodzicami, abyście mogli cieszyć się wspólną zabawą i spędzić miło czas ze swoimi pociechami.
      
       Do wyboru trzy rodzaje zajęć:
       Muzyczne:
       Muzyka kształtuje wrażliwość, ale też prowokuje do naturalnej ekspresji twórczej dzieci i dorosłych. W programie warsztatów, poprzez swobodną zabawę, dzieci i ich Rodzice otoczeni bedą śpiewem, rytmem, tańcem.
       Warsztaty poprowadzi mgr Małgorzata Kaczmar.
       Zaplanowany czas 90 min.
      
       Plastyczne:
       Nic tak nie cieszy, jak wspólnie wykonana praca plastyczna przez całą rodzinę. W warsztatach organizatorzy umożliwią Wam zabawę sztuką oraz pokazanie siebie poprzez różne formy plastyczne.
       Warsztaty poprowadzą studentki studium podyplomowego EUH-E pod kierunkiem mgr Reginy Abakanowicz.
       Zaplanowany czas 90 min.
      
       Czy ze śmieci może powstać sztuka?
       Warsztaty przeznaczone są dla starszych dzieci i ich rodziców. Poprzez zabawę powstaną prawdziwe arcydzieła z rzeczy, które przeznaczone były na zniszczenie pod okiem Artystki mgr Agnieszki Warszy.
       Warsztaty potrwają ok. 135 min.
       To będzie radośnie spędzony czas. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
      
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama