Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w ZSA

Elbląg, Drzwi Otwarte w ZSA

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu zaprasza sześcio- i siedmiolatki wraz z rodzicami na „Drzwi Otwarte", które odbędą się w poniedziałek 20 lutego w godzinach 17 - 18.30.

Jesteśmy jedyną w Elblągu szkołą prywatną dla dzieci. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oprócz obowiązkowych zajęć lekcyjnych oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych.
     Zapewniamy naszym uczniom: przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę doradcy zawodowego, pedagoga, logopedy, opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach 6.45 – 18.15, smaczne i zdrowe posiłki w stołówce szkolnej (drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), dwa razy w tygodniu - bezpłatny kurs języka angielskiego i bezpłatne zajęcia taneczne.
     Uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia uczestnicząc w licznych zajęciach dodatkowych np. Klubu Teatralnego, Europejskiego, Ekologicznego oraz w imprezach, konkursach, projektach szkolnych i międzyszkolnych. Będziemy promować wśród naszych podopiecznych zdrowy i aktywny tryb życia. Proponujemy dodatkowe zajęcia sportowe w naszej Akademii Sportu np. karate, basen, jazda konna oraz w Akademii Zdrowia – wykłady i warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia.
     Podczas Drzwi Otwartych zapoznamy rodziców z ofertą kształcenia naszej Szkoły. Zapraszamy także do zwiedzenia całej placówki oraz na degustację pysznych potraw przygotowanych przez stołówkę szkolną.
     Tego dnia odbędą się również zajęcia dla dzieci - przyszłych uczniów klasy pierwszej - poprowadzone przez nauczycielki naszej Szkoły. Dzieci wysłuchają baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”. Następnie pomogą bohaterce Gerdzie odnaleźć Kaja. Pokonując przeszkody w postaci łamigłówek, zagadek i labiryntów znajdą wskazówki, które zaprowadzą je do celu. W ten sposób będą miały okazję przeżyć wraz z Gerdą niezwykłe przygody oraz poznać nowe koleżanki i kolegów. Serdecznie zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, która, mamy nadzieję, będzie źródłem niezapomnianych wrażeń.
     Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać w sekretariacie Szkoły codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Sekretariat będzie czynny także w trakcie Drzwi Otwartych – do godz. 19. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub z naszej strony www.zsa.elblag.pl.
     
     Zespół Szkół Akademickich, 82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2, e-mail: sekretariat@zsa.elblag.pl.
     
     

------------ Reklama --------------

Ewa Rucińska, ZSA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl