Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziennikarz - nowy zawód w PWSZ

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2013-07-01
Aktualizowany 2013-08-30 08:00
 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu otwiera w roku akademickim 2013/2014 nowe specjalności dla kandydatów, którzy chcą studiować kierunki pedagogiczne i humanistyczne. Nowości, które oferuje od nowego roku Instytut Pedagogiczno-Językowy PWSZ, nie tylko wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniom rynku, ale też poszerzą możliwości pracy przyszłych absolwentów.

Już od października br. będzie można bezpłatnie studiować w PWSZ w Elblągu na specjalności filologia polska dziennikarsko-publicystyczna. To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy mają lekkie pióro, są pomysłowi i kreatywni. Studia te dadzą możliwość zdobycia zawodu dziennikarza i późniejszej pracy m. in. w prasie, radiu i telewizji, redakcjach portali internetowych, agencjach PR i reklamowych, agencjach e-marketingu, instytucjach kulturalnych i artystycznych.
     
     Nowoczesny dziennikarz jest zarówno dostawcą informacji o ważnych wydarzeniach jak i również przewodnikiem po świecie polityki, gospodarki i kultury. Dobrze dobrany program studiów, który obejmuje m.in. przedmioty z: podstaw prawa prasowego, gatunków dziennikarskich i edycji tekstów, literatury polskiej i obcej, języka jako środka porozumiewania się i tworzywa literatury oraz kultury współczesnej i multimediów wraz z licznymi zajęciami warsztatowymi sprawiają, że absolwenci PWSZ w Elblągu będą mieli szansę stać się dobrymi fachowcami w tej dziedzinie.
     
                       
     
     Integralną częścią studiów na specjalności filologia polska dziennikarsko-publicystyczna jest praktyka zawodowa w łącznym wymiarze 90 godzin, dzięki której absolwent jest dobrze przygotowany do wykonywania zawodu. Ponadto w ramach europejskiego programu LLP Erasmus studenci będą mogli część studiów odbyć w zagranicznych uczelniach partnerskich.
     
     Sprawdź jakie jeszcze nowości przygotowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu pod adresem: http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.html
     
     Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
     

 


     

------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl