UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

 
Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którym się udało i wkrótce otrzymają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera wam drogę na wymarzone studia. Nie martwcie się, że w niektórych uczelniach nabór został już zamknięty - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wydłużyła rekrutację do 19 września 2018 r.

W ofercie uczelni znajdziecie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, w trybie dziennym i zaocznym.
       Studia inżynierskie
       Studia techniczne w PWSZ w Elblągu ukierunkowane są na praktyczny wymiar kształcenia. Celem Uczelni jest przygotowanie inżynierów do podjęcia pracy zawodowej, ale również do kontynuacji nauki na studiach II stopnia. Wśród kierunków oferowanych przez Instytut Politechniczny PWSZ
       w Elblągu są:
       Inżynieria Środowiskowa ze specjalnością sieci i instalacje wewnętrzne,
       Budownictwo oraz
       Mechanika i Budowa Maszyn, ze specjalnościami: technologia i eksploatacja maszyn i techniki komputerowe w budowie maszyn.
       Instytut Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego PWSZ w Elblągu od lat kształci wysoko cenionych przez pracodawców specjalistów branży IT. Obecnie w Instytucie w ramach kierunku Informatyka prowadzone są następujące specjalności: administracja systemów i sieci komputerowych, grafika komputerowa i multimedia oraz projektowanie baz danych i oprogramowanie użytkowe.
      
       Studia licencja
       Studia I stopnia (licencjackie) prowadzą Instytut Ekonomiczny oraz Pedagogiczno-Językowy PWSZ w Elblągu. W ofercie Instytutu Ekonomicznego są:
       Ekonomia ze specjalnościami: ekonomika menedżerska, ekonomika procesów logistycznych, media społecznościowe w biznesie
       Administracja ze specjalnościami: administracja bezpieczeństwa publicznego oraz podatki i rachunkowość w administracji oraz nowością: administracją skarbową!
       Instytut Pedagogiczno-Językowy natomiast zaprasza na bezpłatne studia na następujące kierunki: Pedagogika ze specjalnościami: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą rodzinie, wczesna edukacja z językiem angielskim, wczesna edukacja z terapią pedagogiczną,
       Pedagogika Specjalna ze specjalnościami: logopedia z terapią pedagogiczną oraz oligofrenopodegogika,
       Filologia ze specjalnościami: filologia angielska – języki obce w biznesie, filologia angielska – nauczycielska oraz lingwistyka stosowana – język angielski z językiem niemieckim,
       Filologia Polska ze specjalnościami: nauczycielska oraz dziennikarstwo i nowe media.
      
       Studia magisterskie
       Przypomnijmy, że od roku akademickiego 2016/2017 PWSZ w Elblągu prowadzi bezpłatne magisterskie studia II-stopnia na kierunku Pedagogika. W tym naborze można wybrać jedną z 3 specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, wczesna edukacja oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią.
       Proponowane studia magisterskie niewątpliwie przyczynią się do podniesienia poziomu zawodowego przyszłych nauczycieli, zwiększając ich kwalifikacje i kompetencje. Jest to bardzo istotne, ponieważ poziom wykształcenia i zakres kompetencji nauczycieli ma przecież olbrzymi wpływ na rozwój i kształtowanie osobowości młodego człowieka – dodaje dr Iwona Kijowska, Prorektor ds. Kształcenia PWSZ w Elblągu.
       Żeby zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny, znajdujący się na stronie, podać wymagane przez system dane oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej, a następnie dostarczyć komplet dokumentów.
      
       Nie zwlekaj! – zapisz się na wymarzony kierunek i studiuj bezpłatnie w Elblągu.
      

       ------ artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl