Środa 20-02-2019, imieniny Leona, Ludomira
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanin w parlamencie…studenckim

Elbląg, Elblążanin w parlamencie…studenckim
Paweł Grabowski został członkiem Komisji Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej na kadencję 2009-2010 (fot. nadesłane)

Student elbląskiej PWSZ Paweł Grabowski został członkiem Komisji Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej na kadencję 2009-2010. To duże wyróżnienie dla naszej uczelni.

21 marca w Legnicy odbyło się XIII Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, podczas którego wybrani zostali członkowie Komisji PWSZ Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. W skład komisji - na 35 uczelni - weszło tylko 7 studentów, a wśród nich znalazł się Paweł Grabowski z Elbląga.
     - Mamy nadzieję, że dzięki osobie Pawła Grabowskiego, Komisja PWSZ PSRP będzie działała sprawnie, a jego doświadczenie i wiedza pozwolą na rozwiązanie każdego problemu na jaki napotka komisja podczas swojej rocznej kadencji – mówi przewodniczący komisji Jacek Łukasik.
     Komisja, jako ciało doradcze Przewodniczącego Parlamentu Studentów RP, jest reprezentantem interesów ogółu studentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych wobec organów: administracji publicznej, Parlamentu Studentów RP oraz PWSZ.
     -Elbląg od zawsze aktywnie uczestniczył w Komisji PWSZ PSRP - dodaje Paweł – Można więc powiedzieć, że podtrzymuję tradycję.
     Na co dzień Paweł Grabowski jest studentem I roku Ochrony Środowiska w Instytucie Politechnicznym. Bierze czynny udział w Radzie Studentów, w której pełni stanowisko Przewodniczącego Rady Instytutowej oraz zastępcy Przewodniczącej ogólnouczelnianej Rady Studentów. Poza tym jako aktywny student pomaga w promocji Uczelni podczas prezentacji w szkołach średnich oraz na Targach Edukacyjnych.
     Jak donoszą znajomi Pawła, jest on „odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku” i dodają „a prywatnie – bardzo dobry przyjaciel i świetny kucharz”.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena funkcyjna .com.pl