Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E rozbudowuje się o nowy kompleks dydaktyczno – sportowy

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna w Elblągu realizuje projektu pt. „Przebudowa przyszkolnej istniejącej infrastruktury sportowej służącej realizacji zajęć dydaktyczno-sportowych”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko - Mazurskiego na lata 2014 - 2020.

Celem projektu jest poprawa warunków edukacji ogólnokształcącej wspierającej umiejętności kluczowe uczniów Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu – w wyniku reformy oświaty aktualna nazwa szkoły to Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu.
     
     W ramach projektu przeprowadzone zostaną roboty budowlane obejmujące przebudowę i zmianę sposobu użytkowania istniejącego budynku magazynowego na salę do zajęć dydaktyczno – sportowych wraz z zapleczem i zakupem wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych.

 


     
     Projekt przewiduje stworzenie infrastruktury odpowiadającej na potrzeby i oczekiwania związane z prowadzeniem zajęć sportowych i dydaktyczno-sportowych oraz zwiększenie atrakcyjności oferty szkoły w zakresie zajęć dydaktyczno-sportowych, przy efektywnym wykorzystaniu infrastruktury EUH-E.
 
     Ponadto projekt wspiera zajęcia sportowe, jako element przyczyniający się do aktywności i propagowania zdrowego trybu życia.
 
     Wartość ogółem: 1 479 803,12 zł
     Wydatki kwalifikowalne: 942 781,37 zł
     Wnioskowane dofinansowanie: 781 565,76 zł
     Procent dofinansowania: 82.90 %
     Okres realizacji projektu: 02.2018 – 12.2018.
     

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
     ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
     tel. 55 239 38 02, e-mail: rektorat@euh-e.edu.pl

     www.euh-e.edu.pl
     

                                                                                     ------- artykuł sponsorowany --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl