UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E, tu warto studiować!

Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunkach: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, pedagogika, administracja, zarzadzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne, studia drugiego stopnia (magisterskie) na kierunkach: pedagogika, pielęgniarstwo i administracja oraz jednolite studia magisterskie* na kierunku fizjoterapia. Na każdym kierunku studiów uczelnia oferuje szeroki wybór atrakcyjnych specjalności. Opis specjalności znajduje się na stronie internetowej zakładka studia I stopnia lub studia II stopnia. EUH-E jest jedyną uczelnią w Elblągu kształcącą na kierunkach medycznych.

Zachęcamy do studiowania w naszej uczelni, ponieważ nieustanie rozwijamy swoją ofertę kształcenia otwierając nowe kierunki studiów. Przykładem jest niedawno uruchomiony i bardzo popularny kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, który bez wątpienia daje perspektywy na przyszłość, a absolwenci z tego zakresu będą coraz bardziej poszukiwani na rynku pracy. Popularność tego kierunku może zwiększać również aktualna sytuacja społeczno-polityczna na świecie i towarzyszące jej zjawiska, jak choćby zagrożenia atakami terrorystycznymi.
       Kolejnym przykładem stwarzania studentom jak najlepszych warunków kształcenia jest na przykład budowa boiska wielofunkcyjnego dostosowanego do potrzeb studentów niepełnosprawnych lub przebudowa części budynku uczelni na cele edukacyjne wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia. W ramach inwestycji powstały sale wykładowe, sale seminaryjne oraz laboratoryjne w pełni wyposażone w sprzęt medyczny oraz komputerowy oraz umożliwiające praktyczną naukę zawodu. Zmodernizowane pomieszczenia poprzez swoją wielofunkcyjność umożliwiają prowadzenie nowoczesnych zajęć dydaktycznych.
       Jednocześnie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy oraz biorąc pod uwagę zmniejszającą się liczbę lekarzy w kraju, EUH-E złożyło wniosek o nadanie uprawnień do prowadzenia kierunku lekarskiego. Wiąże się to również z budową nowego obiektu Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, które ma umożliwić studentom nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych. Centrum wyposażone będzie w zaawansowane technologicznie laboratoria i symulatory pacjenta mające na celu odzwierciedlić realne warunki, które lekarze i pielęgniarki napotykają w swojej codziennej pracy.

 


       Rozwijamy również ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli i innych grup zawodowych, w tym także oferujemy bezpłatne kształcenie pielęgniarek i położnych w ramach szkoleń, kursów i studiów podyplomowych.
       Wszystkie te działania wpłynęły pozytywnie na rozwój potencjału edukacyjnego uczelni oraz wzmocniło jej pozycję w środowisku lokalnym i regionalnym.
      
       Każdy student EUH-E może ubiegać się w uczelni o stypendium socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych, naukowe, stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe. W uczelni przyznawane są także nagrody: Rektora EUH-E, która przyznawana jest raz w roku najlepszym studentom, nagroda za pracę w kołach naukowych lub w Parlamencie Studentów oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.
      
       *uczelnia złożyła wniosek do MNiSW.
      
      

Zapisz się, rekrutacja trwa!
      
       Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
       ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
       tel. 55 239 39 55, e-mail: rekrutacja@euh-e.edu.pl
      
       Wybierz swój kierunek
      
www.euh-e.edu.pl

      

      
                                                                                           ------- artykuł sponsorowany --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl