Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E z kolejną pozytywną oceną

Elbląg, EUH-E z kolejną pozytywną oceną

Kierunek zarządzanie prowadzony na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej otrzymał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej!

- Ocena pozytywna potwierdza, że kierunek zarządzanie, prowadzony na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych EUH-E, spełnia wymagania jakościowe w zakresie programów kształcenia, sposobów ich weryfikacji, zasobów kadrowych i infrastruktury technicznej – wyjaśnia prof. zw. dr hab. Andrzej Sylwestrzak, dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych.
     
     - Zespół oceniający w raporcie podsumowującym wizytację podkreślił także znaczącą aktywność naukową kadry prowadzącej oraz zwrócił uwagę na realizowane przez nią projekty badawcze, mimo iż kryterium dotyczące prowadzenia badań naukowych na studiach pierwszego stopnia nie podlega ocenie.
     
     Na kierunku zarządzanie od nowego roku akademickiego EUH-E oferuje trzy nowe specjalności:
     
     - Zarządzanie produktem turystycznym - oferta edukacyjna zaprojektowana wspólnie z przedsiębiorstwami branży turystycznej, w tym zrzeszonymi w Elbląskim Klastrze Turystycznym, gwarantującymi praktyczne przygotowanie studentów do przyszłego zawodu. Absolwent kadry zarządzającej i pracowników komercyjnych podmiotów branży turystycznej, Studia przeznaczone są dla przyszłych kadr jednostek samorządu terytorialnego i administracji publicznej oraz organizacji turystycznych; przyszłych pracowników biur turystycznych; osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne; osób zatrudnionych w agencjach rozwoju regionalnego.
     
     - Zarządzanie produkcją mebli i akcesoriów meblowych - nowa oferta edukacyjna zaprojektowana wspólnie z przedsiębiorstwami branży meblowej, w tym podmiotami zrzeszonymi w Klastrze Mebel Elbląg, gwarantującymi praktyczne przygotowanie studentów do przyszłego zawodu. Absolwent jest przygotowany do pracy w: zakładach przemysłu drzewnego (w branży meblarskiej, stolarki budowlanej, płyt drewnopochodnych i tartacznictwie), firmach i przedstawicielstwach handlowych (handel surowcem drzewnym, wyrobami z drewna, klejami i materiałami malarsko – lakierniczymi oraz narzędziami i maszynami do drewna), przemyśle budowlanym, stoczniowym i maszynowym, biurach projektowych, placówkach naukowo – badawczych pracowniach ochrony i konserwacji zabytków.
     
     - Zarządzanie usługami outsourcingu - Zagraniczne firmy lokujące swoje centra w Polsce są zainteresowane pozyskiwaniem kadr. Dotyczy to zarówno menedżerów, jak i pracowników niższego szczebla. Studia dostarczają wiedzy specjalistycznej dla sektora outsourcingowego i umożliwiającej uzyskanie takiego zatrudnienia. Absolwent studiów będzie kandydatem na lidera zespołu w zaawansowanych usługach BPO/SSC.
     
     - Nowa oferta kształcenia to efekt naszej współpracy z elbląskimi przedsiębiorcami zrzeszonymi w ramach klastrów, w tym: ICT Amber Klaster Teleinformatyczny, Klaster Mebel Elbląg i Elbląskim Klastrem Turystycznym oraz powołanej na Wydziale Rady Społeczno-Gospodarczej. Z klastrami zostały podpisane porozumienia o współpracy, członkowie klastrów są też współautorami programów kształcenia – dodaje dziekan.
     
– Pomysł opracowania nowych programów kształcenia także wypłynął od przedsiębiorców, którzy zadeklarowali gotowość przyjęcia naszych studentów na praktyki a w przyszłości nawet zatrudniania osób, które sprawdzą się czasie odbywania praktyk. Dla naszych studentów jest to bardzo ważne.
     
     W wyniku konsultacji z przedstawicielami sektora publicznego od nowego roku akademickiego także na kierunku administracja uruchomione zostały nowe specjalności: administracja ochrony zdrowia, administracja celna, administracja skarbowa, administracja samorządowa i finanse publiczne.
     
     Uczelnia oferuje studia I (licencjackie) i II (magisterskie) stopnia oraz studia podyplomowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.euh-e.edu.pl.
     
     
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
     tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
     
rekrutacja@euh-e.edu.pl
     
www.euh-e.edu.pl
     
------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl