Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gaudeamus w EUH-E

Elbląg, Gaudeamus w EUH-E

W sobotę 2 października nowy rok akademicki uroczyście rozpoczną studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej. Dla społeczności akademickiej EUH-E będzie to szczególna uroczystość, ponieważ w tym dniu zostanie otwarty nowy obiekt dydaktyczny.

Uroczystość inauguracyjna rozpocznie się o godz. 10 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Wykład inauguracyjny na temat: „Wybrane zagadnienia teoretyczne i praktyczne w rehabilitacji chorych w stanach krytycznych po przebytych urazach czaszkowo-mózgowych” wygłosi prof. zw. dr hab. Jan Talar. Podczas sobotniej uroczystości zostaną wręczone nagrody i listy gratulacyjne dla najlepszych absolwentów i studentów.
     Podczas uroczystości zostanie otwarty nowy obiekt dydaktyczny. Do dyspozycji studentów oddanych zostanie 5 sal wykładowych, 1 sala seminaryjna oraz 3 laboratoria w pełni wyposażone w sprzęt medyczny oraz komputerowy. Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych uczelni oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.
     Obecnie Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna kształci na 7 kierunkach. Są to: administracja, pedagogika, zarządzanie, fizjoterapia, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz nowość - zdrowie publiczne. W planach uczelni jest również uruchomienie nowych kierunków: ekonomii I stopnia oraz fizjoterapii II stopnia.
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna prowadzi również kształcenie na tzw. studiach pomostowych (dla pielęgniarek posiadających aktualne prawo wykonywania zawodu), dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Z bezpłatnych studiów w roku akademickim 2010/11 skorzysta 100 pielęgniarek. Dzięki temu osoby, które chcą w przyszłości pracować w tym zawodzie, będą miały możliwości zaspokajania swoich potrzeb zawodowych i intelektualnych aspiracji.
     Wszystkie oferowane przez EUH-E kierunki posiadają akredytacje Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Ponadto na pielęgniarstwie, pedagogice i administracji uczelnia kształci na poziomie studiów II stopnia.
Ewa Rucińska, EUH - E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Wyciagaja kase i szkola nowych bezrobotnych, brawo !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Wjer(2010-09-28)
 • Łza w oczku się kręci, ostatnia inauguracja, odebranie dyplomu i czas dalej iść; ) będę bardzo miło wspominał Euh-e, klimat jaki panował; ) tęskno będzie za wykładowcami, zajęciami; ) Co zostanie mi? zapewne wiedza, praktyczne umiejętności oraz zdobyte znajomości; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  absolwent pedagogiki(2010-10-01)
 • Cudowni, prawdziwi wykładowcy. Maja wielką wiedzę, a przede wszystkim dbają o bardzo dobra atmosferę podczas studiów. To najlepsza Szkoła w Elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Właśnie tak(2010-10-02)
 • Gdybym miał znów 18 lat postudiowałbym sobie trochę, nawet w Elblągu, gdzie nawet nie ma klubu dla studentów byle do licerncjata. a potem dalej na magisterskie, ale niestety pozostał mi juz tylko Uniwersytet III Wieku. Studenty, na studia i korzystajcie z tej chwilowej i krótkiej wolności w życiu, nic dwa razy się nie zdarza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-10-04)
 • Azael Ten sam wykład był 3 lata temu. .. :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Azael(2010-10-05)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Domena .pl
Hosting WWW START
Konto poczty elektronicznej