Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Innowacje w PWSZ

 
Elbląg, Innowacje w PWSZ

Ruszył nabór uczestników, którzy chcieliby w przyszłości założyć własną firmę typu spin off. Gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej była Marta Zabolewicz, specjalistka promocji i rekrutacji projektu „Innowacje z Warmii i Mazur”

W środę 4 kwietnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbyło się spotkanie z przedstawicielką Fundacji na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy „Nowe Media” Martą Zabolewicz. Wizyta ta miała na celu zachęcenie studentów trzeciego roku Instytutu Informatyki Stosowanej oraz Instytutu Politechnicznego do udziału w Projekcie „Innowacje z Warmii i Mazur”, dzięki któremu w przyszłości będą mieli szansę ubiegania się o finansowanie przedsięwzięcia typu spin off ze środków przeznaczonych na inicjowanie działalności innowacyjnej.
     - Projekt zakłada stworzenie przez każdego uczestnika wspólnie z ekspertami pełnej dokumentacji przedsięwzięcia typu spin off, dzięki której naukowcy oraz studenci będą mieli szansę na pozyskanie inwestorów - mówi Marta Zobalewicz.
     Dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w Projekcie jest całkowicie bezpłatny, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów z nim związanych. W ramach projektu zapewnione zostaną spotkania z profesjonalną kadrą szkoleniową, noclegi, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu. Projekt przewiduje realizację programu szkoleniowego dla uczestników z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego.
     - Wierzymy, iż nasze doświadczenie w tworzeniu pomostów pomiędzy nauką i biznesem oraz wiedza, którą przekażemy pozwoli Uczestnikom na komercjalizację własnych wynalazków i wyników prac badawczych jak również zaistnienie naukowców w obszarze biznesu z korzyściami dla obu stron - dodaje Zabolewicz.
     
     Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej dostępnej na stronie www.iwm.fnm.pl w zakładce „do pobrania”, a w razie pytań o pilny kontakt pod numer telefonu 89 541 29 15 lub 798 495 632 bądź drogą elektroniczną: biuro@iwm.fnm.pl
     
Justyna Kościuk, Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Paryżem
Fototapety do siłowni/fitness club
Fototapety z motoryzacją
Fototapety z mostami