Poniedziałek 22-04-2019, imieniny Łukasza, Leona
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inżynier poszukiwany

 
Elbląg, Inżynier poszukiwany
Praktyki. Fot nadesłane.

Po pełnym emocji okresie matur, młodzi ludzie stają przed kolejnym ważnym życiowym wyborem – co dalej?

Niektórzy planują podjęcie pracy zawodowej, często związanej z wyjazdem zagranicznym, inni rozważają podjęcie dalszej nauki. Ważną dla nich wskazówką powinna być informacja, coraz częściej wyłaniająca się z przekazów medialnych, o dużym zapotrzebowaniu rynku pracy na inżynierów. Opinie te potwierdzają także liczni pracodawcy. Warto pamiętać o tak oczywistej sprawie, że mając dobre wyższe wykształcenie, można ubiegać się o bardziej atrakcyjne stanowiska pracy.
     
     Solidne kształcenie inżynierów oferuje od 15 lat Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, w którym prowadzone są trzy kierunki studiów, dające szansę zdobycia atrakcyjnej pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Są to: ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz budownictwo, gdzie kształceni są inżynierowie, dobrze przygotowani do wykonywania zawodu.
     Instytut Politechniczny dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną, na którą składa się 17 specjalistycznych laboratoriów, audytorium oraz kilkanaście świetnie wyposażonych sal wykładowych.
     Zajęcia w małych grupach dają możliwość dobrego kontaktu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, co przekłada się na wysoką jakość kształcenia oraz ułatwia zdobycie wiedzy, umiejętności praktycznych i kompetencji społecznych - liczących się dla współczesnego pracodawcy.
     Wyjątkowo dobra współpraca z firmami regionu elbląskiego stwarza unikalną możliwość prowadzenia wybranych zajęć laboratoryjnych w pracowniach przemysłowych takich zakładów jak Alstom Power, FLSmidth MAAG Gear, czy Metrotest.      
Wieloletnia współpraca z przemysłem umożliwia także realizację praktyk zawodowych, po których bardzo często nasi studenci otrzymują atrakcyjne oferty pracy. Semestralne praktyki zawodowe studenci kierunków inżynierskich mogą odbywać również w firmach zagranicznych, m.in. w takich krajach jak Niemcy, Hiszpania, czy Szwecja.
     
                       
     

     W kształceniu na kierunkach inżynierskich w PWSZ w Elblągu, w szczególności na ochronie środowiska, wykorzystywane są wzorce międzynarodowej regionalnej sieci uczelni - Baltic University Programme. Współpraca z międzynarodową siecią uczelni oferuje studentom wszystkich kierunków, możliwość udziału w warsztatach, konferencjach i projektach.
     Na kierunku budownictwo podstawę kształcenia stanowią ujednolicone wzorce międzynarodowe wynikające z normalizacji europejskiej w zakresie norm i specyfikacji technicznych.
     Kształcenie inżynierów mechaników, które odbywa się przy współpracy z firmami międzynarodowymi, na bieżąco uwzględnia rozwiązania stosowane w przemyśle europejskim.
     Zdobycie dobrego zawodu to dzisiaj dla młodego człowieka strategiczne zadanie. Instytut Politechniczny PWSZ w Elblągu daje tę możliwość. Wybór należy do Ciebie!
     
     Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą kształcenia i zapisz się na studia w PWSZ w Elblągu: http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.html
     
     Rekrutacja trwa do 15 lipca!
     
     Biuro Informacji Rekrutacyjnej
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
     tel. 055 629 05 54
     
----------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl