Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Jakie wybrać studia, aby mieć pracę

 
Elbląg, Jakie wybrać studia, aby mieć pracę

Interesuje cię praca fizjoterapeuty, ratownika medycznego, a może pielęgniarki? Zapisz się na studia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. EUH-E w nowy rok akademicki wkracza z nową oferta edukacyjną. Jako jedyna uczelnia w Elblągu kształci na studiach medycznych zarówno na studiach licencjackich jak i magisterskich.

W oparciu o statystyki z ostatnich lat i prognozy na najbliższe lata można zauważyć pewne trendy, które są bezpośrednimi wskaźnikami kierunków kształtowania się rynku pracy. Obserwowaną dziedziną, w której skala zatrudnienia ma silnie wzrostową tendencję jest sektor opieki zdrowotnej. Zawody związane z medycyną zawsze były, są i będą poszukiwane na rynku pracy, gwarantują stałe zatrudnienie, pewne zarobki i stabilizację życiową.
     Proces starzenia się społeczeństw obserwowany we wszystkich cywilizowanych krajach, powoduje coraz większe zapotrzebowanie nie tylko na pielęgniarki, lekarzy, ale także na zawody pokrewne: fizjoterapeutów, osoby wyspecjalizowane w pielęgnacji zdrowia, urody, masażu oraz poprawianiu tężyzny fizycznej, pracowników domów całodziennej opieki.
     Wydział Nauk o Zdrowiu Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu w oparciu o najnowsze wyniki badań dotyczące rynku pracy przygotował nową ofertę kształcenia. Coś dla siebie znajdą osoby, które chcą zdobyć prestiżowy zawód, marzą o studiach medycznych, ale nie interesuje ich kariera lekarza czy farmaceuty.
     
     W nowej ofercie kształcenia można znaleźć takie kierunki jak:
     - Pielęgniarstwo
     - Fizjoterapia ogólna
     - Profilaktyka chorób kręgosłupa
     - Ochrona zdrowia/Rehabilitacja starszych i niepełnosprawnych
     - Sport, Rekreacja, Fitness i odnowa biologiczna
     - Menadżer w ochronie zdrowia i ubezpieczeniach
     - Marketing i statystyka rynku medycznego
     - Ratownictwo medyczne
     - Ratownictwo kryzysowe i bezpieczeństwo publiczne
     - Zarządzanie w pielęgniarstwie
     - Pielęgniarstwo rodzinne i zachowawcze
     - Pielęgniarstwo chirurgiczne i pediatryczne
     - Pielęgniarstwo ratunkowe i anestezjologiczne
     - Pielęgniarstwo opieki długoterminowej i paliatywnej
     - Administracja ochrony zdrowia.
     
     - Pracodawcy w tej chwili wybierają sobie wysoko kwalifikowanych specjalistów i jeżeli mają przed sobą absolwenta naszej uczelni, przyjmują go bez mrugnięcia okiem - mówi dr Perliński, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu EUH-E.
     - Coraz częściej zdarza się, że przychodzą do nas studenci innych uczelni na ostatni rok, bądź pół roku studiów, po to tylko, by mieć dyplom EUH-E, co z kolei gwarantuje im lepszą pozycję na rynku pracy. Dzięki wysokim europejskim standardom nauczania oraz praktycznej stronie kształcenia 85 proc. studentów po ukończeniu studiów znajduje pracę na specjalistycznych stanowiskach zarówno w kraju, jak i za granicą – podkreśla dr J. Perliński.
     - Naszą uczelnię opuszczają świetni fachowcy – dodaje prodziekan.
     
     
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
     mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
     tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
     
     rekrutacja@euh-e.edu.pl
     www.euh-e.edu.pl
     
     --- Reklama ---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl