Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jeśli studiować, to informatykę

 
Elbląg, Jeśli studiować, to informatykę Jeśli studia, to tylko informatyczne, a jeśli informatyka, to w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. mat. pras. PJATK.

Informatyka należy do branż, w których to pracodawcy mają problem ze znalezieniem pracowników. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto wybrać studia informatyczne.

Być może dla niektórych studia to zbędne przedsięwzięcie i nie warto poświęcać im czasu i energii. Kto jednak pokusił się o kontynuację nauki wie, jak duży wpływ ma na nasze życie - i nie chodzi tylko o wiedzę, ale też kontakty i poznanych ludzi, od których można wiele się nauczyć. I tak, sukces Apple był wynikiem innowacyjnego połączenia technologii z walorami użytkowymi. Walory użytkowe związane są zaś z ideą piękna, którą Jobs (współzałożyciel firmy) wyniósł z zajęć nie związanych z kierunkiem jego studiów.
     
     Żyjemy w czasach łączenia odległych idei. Sprawy do niedawna traktowane przez poważnych ludzi jako niepoważne, stają się obiektem studiów. Idąc za tym trendem Wydział Informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK) w Gdańsku postanowił uruchomić specjalność Inżynieria gier komputerowych, co spotkało się z wieloma pozytywnymi reakcjami przedstawicieli trójmiejskich firm. To jedna z nowości, jakie proponujemy w tym roku.
     
     Zdobycie dyplomu inżyniera informatyki gdańskiej PJATK wymaga wykazania się umiejętnością zespołowej realizacji projektu informatycznego. Są one analizowane z punktu widzenia walorów informatycznych, kontekstu prawnego, a także pod kątem szans na ich komercjalizację.
     
     - Zadanie kształcenia elit rozumiemy szerzej. Poza nauką chcemy również uświadomić studentom społeczne konsekwencje nowych technologii i rozwiązań - mówi prof. Marek Bednarczyk, dziekan Wydziału Informatyki PJATK w Gdańsku.
     
     Dla tych, którzy z różnych względów nie mogą podjąć studiów w trybie dziennym przygotowaliśmy również ofertę studiów podyplomowych, na kierunku Inżynieria oprogramowania w praktyce. Dlatego zapraszamy do nas wszystkich chętnych.
     
     Nie wiesz, kim jesteśmy? Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas otwartych warsztatach "Fascynacje informatyczne". To otwarte dla wszystkich forum, grupujące ludzi z firm i uczelni trójmiejskich.
     
     - Chcemy dzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami na radzenie sobie z wyzwaniami stawianymi przez rozwój informatyki. Dlatego zapraszamy 14 października, o godz. 18 do siedziby PJATK na zaplanowane spotkania - dodaje prof. Marek Bednarczyk.

 


     Pierwszy z warsztatów nosi tytuł "Kontrola najwyższym stopniem zaufania" i poświęcone będzie informatycznemu wsparciu społecznej kontroli wyborów. Drugie pt. "Sprzedam Ci błąd", traktować będzie o błędach w programowaniu, m.in. tym, jakie powodują skutki, jak się z nimi walczy i jak na nich zarabia.
     
     Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pełną ofertą gdańskiego Wydziału Informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na stronie.
     
     Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku
     ul. Brzegi 55, 80-045 Gdańsk (2.5 km od Dworca Głównego PKP Gdańsk)
     tel.: 58 683-59-75, 512-361-461
     e-mail: gdansk@pjwstk.edu.pl
     http://gdansk.pja.edu.pl
     

-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl