Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Kolejny partner PWSZ w Elblągu - praktyczna nauka zawodu

 
Elbląg, Kolejny partner PWSZ w Elblągu - praktyczna nauka zawodu fot. nadesłana
Rek

28 stycznia br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu – prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk oraz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlano-Montażowego Elzambud Sp. z o.o. – mgr. inż. Piotr Boryszewski podpisali umowę o współpracy pomiędzy Uczelnią i firmą.

Na mocy zawartego porozumienia mając na uwadze bieżące i przyszłe potrzeby kadrowe Spółki, szczególnie w grupie pracowników z wyższym wykształceniem technicznym, a także potrzeby Uczelni w zakresie wzmocnienia procesu dydaktycznego, firma Elzambud zobowiązała się m.in.:
     - umożliwiać odbywanie praktyk zawodowych studentom PWSZ w Elblągu;
     - udostępniać swoją bazę na potrzeby wybranych specjalistycznych zajęć dydaktycznych dla studentów kierunków technicznych;
     - promować Uczelnię wśród pracowników oraz w środowisku regionalnym;
     PWSZ w Elblągu natomiast będzie m.in.:
     - uwzględniać w programach kształcenia, szczególnie w ramach prac dyplomowych, problematykę i zagadnienia interesujące Spółkę;
     - prowadzić specjalistyczne przedmioty wybieralne lub ponadprogramowe dla grupy studentów wytypowanej przez Spółkę i przy jej wsparciu finansowym;
     Współpraca przedsiębiorców z Uczelnią, która jest w trakcie poszerzania swojej działalności o działania badawczo-rozwojowe służy jeszcze lepszemu wypełnianiu misji PWSZ w Elblągu, polegającej m.in. na wspomaganiu rozwoju społecznego, technologicznego i kulturalnego regionu. Nawiązywanie kontaktów i współpraca z otoczeniem gospodarczym i administracyjnym jest ściśle powiązana z założeniami strategii Uczelni.
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych