Środa 22-05-2019, imieniny Wiesława, Heleny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa umowa partnerska PWSZ

Elbląg, Nowa umowa partnerska PWSZ

 W czerwcu br. rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk podpisał umowę o współpracy naukowej z Narodowym Uniwersytetem Gospodarki Wodnej i Wykorzystania Zasobów Naturalnych w Równem na Ukrainie. 

Współpraca będzie realizowana poprzez wymianę studentów i pracowników oraz wymianę doświadczeń i informacji w zakresie kształcenia studentów i młodej kadry, a także wspólne badania naukowe i programy kształcenia.
     Ukraiński Uniwersytet został założony w 1915 roku. Uniwersytet posiada dobrą bazę materialną i techniczną. Proces kształcenia odbywa się w 7 budynkach dydaktycznych, w których znajduje się ponad 100 sal wykładowych i laboratoriów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, komputerowy i inne urządzenia techniczne. Uniwersytet posiada również akademiki oraz zaplecze sportowe. Kadra Uczelni liczy ponad 350 wysokokwalifikowanych wykładowców i może pochwalić się ponad 60 tysiącami absolwentów.
     Współpraca międzynarodowa pełni bardzo ważną rolę w PWSZ w Elblągu. Podpisana umowa jest już 26 dokumentem w dorobku Uczelni zapewniającym partnerstwo elbląskiej Uczelni z zagranicznymi ośrodkami naukowymi. 18 z tych umów to umowy bilateralne w ramach europejskiego programu „Uczenie się przez całe życie” Erasmus.
     PWSZ w Elblągu rokrocznie wysyła na studia do uczelni partnerskich i na praktyki zawodowe blisko 50 studentów oraz ponad 12 nauczycieli i pracowników administracji. W mijającym roku akademickim w PWSZ w Elblągu studiowało 10 studentów z Hiszpanii i Węgier. W przyszłym roku zapowiedzieli się już studenci z Turcji i Hiszpanii. 
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM