Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe kierunki studiów - nowe możliwości na EUH-E

 

Zarządzanie produkcją mebli i akcesoriów meblowych, Zarządzanie produktem turystycznym, Zarządzanie usługami outsourcingu – to nowe propozycje studiów, które od nowego roku akademickiego uruchamia Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu.

Nowa oferta
     Nowe specjalności to odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy. Uczelnia nie tak dawno podpisała porozumienia z elbląskimi klastrami zrzeszającymi firmy z branży hotelarskiej, turystycznej, meblowej i outsourcingowej. Nowa oferta to efekt współpracy uczelni z otoczeniem biznesu.
     
     Praca dla absolwentów
     Studia: Zarządzanie produkcją mebli i akcesoriów meblowych
     Studia I stopnia

     Partner studiów: Klaster Mebel Elbląg

     
     Meblarstwo to kilkadziesiąt fabryk i zakładów w Elblągu i okolicach, oraz kilkaset w obrębie Województwa Warmińsko-Mazurskiego i ościennych. Branża ta jest jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się w kraju. Polskie meble cieszą się uznaniem w Europie, obu Amerykach oraz w krajach arabskich. Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją mebli i akcesorii meblowych poszukują pracowników o wielorakich umiejętnościach: od operatorów i programistów maszyn CNC, mechatroników i automatyków, poprzez managerów produkcji i logistyki, specjalistów d/s systemów jakości i controlingu, projektantów-technologów, ekonomistów zarządzających kosztami i wydajnością w zakładach, skończywszy na specjalistach d/s sprzedaży i marketingu.
     
     Wojciech Macijewicz, Prezes Stowarzyszenia Klaster Mebel Elbląg
     
     Studia: Zarządzanie usługami outsourcingu
     Studia I stopnia

     Partnerami studiów są firmy z branży outsourcingowej: Międzynarodowy Instytut Outsourcingu oraz ICT Amber Klaster Teleinformatyczny.

     
     Zagraniczne firmy lokujące swoje centra w Polsce są zainteresowane pozyskiwaniem kadr. Dotyczy to zarówno menedżerów, jak i pracowników niższego szczebla. Studia dostarczają wiedzy specjalistycznej dla sektora outsourcingowego i umożliwiającej uzyskanie takiego zatrudnienia. Absolwent studiów będzie kandydatem na lidera zespołu w zaawansowanych usługach BPO/SSC.
     Nowa specjalność skierowana jest do wszystkich pracowników firm branży BPO/SSC działających w Polsce.
     
     Studia: Zarządzanie produktem turystycznym
     Studia I stopnia

     Partnerem studiów jest Elbląski Klaster Turystyczny

     
     Zarządzanie produktem turystycznym to nowa oferta edukacyjna zaprojektowana wspólnie z przedsiębiorstwami branży turystycznej, gwarantującymi praktyczne przygotowanie studentów do przyszłego zawodu.
     
     Absolwenci będą wysokiej klasy specjalistami do spraw zarządzania i tworzenia nowych produktów turystycznych w regionie. Uzyskany tytuł otworzy drogę do kariery na wszystkich szczeblach firm i przedsiębiorstw turystycznych oraz na stanowiskach samorządowych, gdzie dziś priorytetem jest zagospodarowanie obiektów oraz wykorzystanie walorów i atrakcji miasta, gminy czy regionu, także do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej o szerokiej skali przedmiotowej i przestrzennej. Nabyte potwierdzone dyplomem umiejętności pozwolą absolwentom dołączyć do elitarnego grona menadżerów najwyższej klasy, kreować swoją przyszłość zawodową i stać się kompetentnymi, dynamicznymi liderami.

 


     
     Uczelnia oferuje studia I (licencjackie) i II (magisterskie) stopnia oraz studia podyplomowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.euh-e.edu.pl.
     
     

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
     tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
     
     rekrutacja@euh-e.edu.pl
     www.euh-e.edu.pl
     
----- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl