Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe Liceum Anglojęzyczne w Elblągu

 

 Informujemy, że 13 maja 2016 r. zostało powołane Anglojęzyczne Liceum Regent. Nowa szkoła będzie funkcjonować w Zespole Szkół Anglojęzycznych Regent, w którego skład wchodzą: Gimnazjum Anglojęzyczne, Szkoła Języków Obcych, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych oraz Centrum Egzaminacyjne Uniwersytetu Cambridge. Absolwenci elbląskich gimnazjów rozpoczną naukę w nowej szkole 1 września 2017 r. Jak informuje dyrekcja liceum, uczniowie będą mieli możliwość zakończenia edukacji międzynarodową maturą.

Przypominamy, że rekrutacja do klasy anglojęzycznej i matematyczno-językowej w Anglojęzycznym Gimnazjum Regent, na rok szkolny 2016/2017 jeszcze trwa. Pozostało jeszcze 6 wolnych miejsc.
     Klasa anglojęzyczna oferuje zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego - 8 godzin tygodniowo, w tym konwersacje z obcokrajowcami (Native Speaker`s). W ciągu trzech lat nauki w gimnazjum, uczniowie mają 525 godzin więcej języka angielskiego w porównaniu do innych gimnazjów. Natomiast klasa matematyczno-językowa to 210 godzin matematyki i 210 godzin języka angielskiego więcej.

 


     Wszystko to ma na celu przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Uniwersytetu Cambridge - FCE/CAE, do których młodzież przystępuje w trzecim roku nauki. W klasie anglojęzycznej lekcje chemii i biologii prowadzone są częściowo w języku angielskim. Młodzież korzysta również z zajęć historii i kultury krajów anglojęzycznych prowadzonych przez lektorów z USA i wykładowców z Uniwersytetu Gdańskiego.
     Uczniowie Gimnazjum Regent przygotowani są do podjęcia nauki w najlepszych liceach w Polsce oraz dalszych studiów za granicą. Wielu z nich jest finalistami kuratoryjnej olimpiady z języka angielskiego i geografii.
     
     Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.gim.regent.edu.pl lub pod numerem 55 234 07 23.
     

------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl