Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Nowe na Uniwersytecie Gdańskim

Uniwersytet Gdański włączył się w międzynarodowy projekt: Wirtualny Campus Bałtycki, dzięki któremu będzie można zdobyć tytuł magistra 12 europejskich uczelni studiując poprzez Internet.

Polskę w tym szczególnym międzynarodowym przedsięwzięciu reprezentują tylko dwie uczelnie - Uniwersytet Gdański oraz Zachodniopomorska Szkoła Biznesu ze Szczecina. Już w roku akademickim 2004/2005 na UG jako pierwszy ruszy pilotażowy, trzymodułowy internetowy portal do studiowania specjalności "zarządzanie transregionalne". Będzie to wersja pilotażowa magisterskich studiów uzupełniających. Absolwenci uzyskają tytuł magistra zarządzania o specjalności zarządzanie ponadregionalne.
     Od roku 2005/2006 nastąpi formalny start wszystkich modułów. "Baltic Sea Virtual" to wspólny projekt partnerów ze Szwecji, Niemiec, Danii, Finlandii, Łotwy, Litwy, Rosji i Polski na rzecz tworzenia, doskonalenia i zapewnienia równomiernego dostępu do programów nauczania poprzez Internet.
     Ponadto od roku akademickiego 2005/2006 władze Uniwersytetu Gdańskiego planują wprowadzić nowe kierunki studiów. Na studiach dziennych uruchomią kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, kulturoznawstwo, europeistyka, stosunki międzynarodowe, bibliotekoznawstwo i informacja naukowo-techniczna.
     W ramach dziennych uzupełniających studiów magisterskich UG uruchomi: biologię, geografię, oceanografię, chemię i ekonomię.
     Już od bieżącego roku akademickiego 2004/2005 będzie przeprowadzona rekrutacja na kierunki: ochrona środowiska (dzienne magisterskie uzupełniające), ekonomia (zaoczne trzyletni licencjat), archeologia (dzienne pięcioletnie magisterskie), filologia rosyjska (trzyletni licencjat zaoczne), slawistyka (trzyletni licencjat zaoczne), informatyka (zaoczne trzyletni licencjat), socjologia (trzyletni licencjat dzienne). Więcej na stronie internetowej UG pod adresem www.univ.gda.pl.
RN
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI