UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

O bezpieczeństwie w przestrzeni publicznej w EUH-E

 
Elbląg, O bezpieczeństwie w przestrzeni publicznej w EUH-E
fot. nadesłana

W piątek, 17 lutego odbyło się seminarium naukowe na temat: „Czy można być bezpiecznym w przestrzeni publicznej? – refleksja nad aktualnymi zagrożeniami bezpieczeństwa publicznego”, organizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu wspólnie z Lions Club Elbląg. Gościem specjalnym był wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego w Olsztynie, Miron Sycz, który też objął seminarium naukowe patronatem honorowym.

- Aktualna sytuacja społeczno - polityczna na świecie i towarzyszące jej zjawiska, jak choćby zagrożenia atakami terrorystycznymi, bez wątpienia przełożyły się na popularność organizowanego seminarium wśród przedstawicieli władz krajowych, samorządowych, służb i instytucji państwowych, przedstawicieli instytucji bezpieczeństwa wewnętrznego oraz szkół – mówi prof. Zdzisław Dubiella, rektor uczelni.
       Celem głównym seminarium naukowego było zapoznanie się ze stanem badań nad aktualnymi zagrożeniami bezpieczeństwa publicznego oraz metodami ich eliminowania. Celem seminarium było także podjęcie dyskusji i wymiana doświadczeń z zakresu zapewniania bezpieczeństwa publicznego między przedstawicielami zespołów bezpieczeństwa, służb mundurowych i ludzi nauki zajmujących się tą problematyką. Seminarium służyło także upowszechnianiu dobrych praktyk z  różnych obszarów zapewniania bezpieczeństwa publicznego.
      
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama