Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O innowacyjnych technologiach na konferencji

 
Elbląg, O innowacyjnych technologiach na konferencji

W czwartek (14 grudnia) o godz. 8 w Państwowej Szkole Zawodowej przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się bezpłatna konferencja IT, która zdążyła już na stałe wpisać się do kalendarza imprez technologicznych w województwie warmińsko-mazurskim. Skierowana jest przede wszystkim do studentów, pracowników firm z branży informatycznej, kadry zarządzającej odpowiedzialnej za IT, a także osób zainteresowanych światem nowych technologii.

Tegoroczna edycja IT Academic Day PWSZ (ITAD) nabiera innego wymiaru. Celem konferencji jest przekazanie uczestnikom wartościowej wiedzy na temat podstawowych, twórczych i innowacyjnych trendów w dziedzinie informatyki, jej zastosowań w nowoczesnej gospodarce, przemyśle i biznesie, a także podstawowa wiedza na temat startupów. W tym roku konferencja będzie podzielona na 2 sale: technologiczną i biznesową na których równocześnie będą odbywały się prelekcje.
     
     Ideą ITAD od wielu lat jest integracja osób dzielących wspólne zainteresowania z dziedziny informatyki oraz studenckich środowisk akademickich, budowanie relacji ze specjalistami z branży IT, wymiana doświadczeń, zrzeszenie środowiska akademicko - biznesowego, zapoznania z rynkiem pracy i nowoczesnymi technologiami.
     
     Zakres tematyczny:
     - Technologie mobilne
     - Innowacje technologiczne
     - Rozwój wolnego i otwartego oprogramowania
     - Rozwój osobisty
     - Startup’y
     - Robotyka
     
     Harmonogram konferencji

     8:00-9:00 Rejestracja 
     9:00-9:30 Rozpoczęcie 
     9:30-10:30 Prelekcja Dariusza Piotrowskiego "Uczelnia- co wyciągnąć poza papierkiem" 
     10:30-11:30 Prelekcja Łukasz Korzeniowski "MongoDB- hot or not" 
     11:30-12:00 Przerwa obiadowa 
     12:00-13:00 Prelekcja Jarosław Dziekan "Zarządzanie czasem" 
     13:00-14:00 Prelekcja Krzysztof Kania "Xamarin- co można osiągnąć korzystając z niego" 
     14:00-14:30 Zakończenie i rozdanie nagród
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne BMW
Okulary korekcyjne BMW