UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni znajdą zatrudnienie… również w Elblągu

 
Oni znajdą zatrudnienie… również w Elblągu

Polski rynek pracy potrzebuje i będzie potrzebował inżynierów-specjalistów. Odzwierciedleniem tego są dane pozyskane z popularnego serwisu ogłoszeniowego dotyczącego pracy, z którego wynika, że co dziesiąte ogłoszenie w III kwartale 2016 r. było skierowane do pracowników tej specjalności.

Solidne kształcenie inżynierów oferuje od 18 lat Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, w którym prowadzone są kierunki studiów, dające szansę zdobycia atrakcyjnej pracy zarówno w Elblągu, ale również innych miastach oraz za granicą. Są to: mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska oraz budownictwo, gdzie kształceni są inżynierowie, dobrze przygotowani do wykonywania zawodu.
      
       Uczelnia od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami zapewniając swoim studentom ciekawe zajęcia w pracowniach przemysłowych oraz atrakcyjne praktyki, po których bardzo często studenci uzyskują oferty pracy. Od ubiegłego roku studenci elbląskiej PWSZ biorą udział w projekcie dodatkowych praktyk zawodowych, za które otrzymują ponad 2000 zł miesięcznie.
      
       Swojego zadowolenia nie ukrywają również elbląscy przedsiębiorcy - Bardzo się cieszę, że PWSZ wychodzi z inicjatywą płatnych praktyk, które są bezcenną okazją do praktycznego poznania aspektów pracy inżynierskiej i komercyjnej. Mam nadzieję, że dzięki projektowi zyskamy wielu zdolnych, chętnych do rozwoju studentów, którzy po zakończeniu nauki będą mogli zasilić szeregi takich firm jak FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. – mówi Tomasz Wróblewski, Vice President of Global Manufacturing & Supply Chain FLSmidth MAAG Gear.
      
       Czy zatem absolwenci PWSZ w Elblągu mają szansę na realne zatrudnienie w Elblągu?
       - Od wielu lat zatrudniamy absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Absolwenci uczelni znajdują u nas pracę w takich zawodach jak: Konstruktor, Technolog, Kontroler Jakości, w Dziale Zaopatrzenia, Project Managementu lub na stanowiskach administracyjnych – dodaje Tomasz Wróblewski.
       Nabór na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu trwa. Więcej informacji o rekrutacji znajdziecie na stronie www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.
      
                                                                           -------- artykuł sponsorowany --------
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl