Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie wolne miejsca w Zespole Szkół Akademickich

Elbląg, Ostatnie wolne miejsca w Zespole Szkół Akademickich

Drodzy rodzice, to już ostatni dzwonek, aby zapisać dziecko do Szkoły Podstawowej. Zespół Szkół Akademickich przygotował dla waszych maluchów wyjątkową ofertę edukacyjną oraz bogaty wybór zajęć dodatkowych.

To co wyróżnia ZSA:
     
Jesteśmy jedyną w Elblągu szkołą prywatną dla dzieci. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oprócz obowiązkowych zajęć lekcyjnych oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych.
     
Oferujemy bezpłatne zajęcia: dodatkowy język angielski oraz taniec.
     
Nowa jakość kształcenia – nowoczesne nauczanie przy pomocy multitablic.
     
Świetlica szkolna zapewnia bezpłatną opiekę w godzinach 6.45 – 18.15.
     
Stołówka szkolna oferuje smaczne i zdrowe posiłki (do wyboru: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).
     
Zapewniamy naszym uczniom: przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę doradcy zawodowego, pedagoga, logopedy.
     
Uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia uczestnicząc w licznych zajęciach dodatkowych np. Klubu Teatralnego, Europejskiego, Ekologicznego oraz w imprezach, konkursach, projektach szkolnych i międzyszkolnych.
     
Będziemy promować wśród podopiecznych zdrowy i aktywny tryb życia. Proponujemy dodatkowe zajęcia sportowe w naszej Akademii Sportu np. karate, basen, mini tenis oraz w Akademii Zdrowia – wykłady i warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia.
     
     Zapraszamy rodziców do oglądania Szkoły - termin najlepiej uzgodnić telefonicznie - 512-54-30-38.
     
     Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać w sekretariacie Szkoły przy ul. Lotniczej 2 (budynek EUH-E) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub z naszej strony www.zsa.elblag.pl.
     
------------ Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych