Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Owoc współpracy

Elbląg, Owoc współpracy
Fot. nadesłane.

Od marca rozpoczęła się seria spotkań z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych w Elblągu w ramach porozumienia o współpracy z Instytutem Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. W najbliższą środę, 25 marca o godz. 11.30 odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem pod hasłem „Wybrane problemy krajów afrykańskich". Wykład poprowadzi dr Edward Jaremczuk w budynku PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej 137, w sali 220.

Celem współpracy jest podniesienie jakości kształcenia oraz wyrównywania szans młodzieży. Pierwszy wykład został przygotowany przez dr inż. Marcina Forkiewicza pt. „Makroekonomiczny pomiar gospodarki” na którym to obok studentów w akademickich ławach zasiedli również uczniowie szkoły średniej.

 


     Oprócz wykładów, w ramach porozumienia PWSZ zaplanowała dla młodzieży również i inne formy współpracy, a mianowicie: spotkania rekreacyjno-sportowe z sekcjami AZS (mecze piłki nożnej i siatkowej, wiosenne marsze na orientacje, Harce Bielicowe – marsze nocne itp.), współpracę Studenckiego Koła Naukowego Myśli Społecznej i Politycznej „Seneka” z Klubem Europejskim z ZSE, nawiązanie kooperacji ZSE z Akademickim Biurem Karier (wolontariat).
     -Wymienione przykłady to tylko kilka elementów z całego wachlarza propozycji jakie zostały przedstawione uczniom. Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy szkołami będzie kwitła przynosząc owocne efekty dla obu instytucji – podsumowują organizatorzy.

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)