Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pielęgniarki studiują za darmo

Elbląg, Pielęgniarki studiują za darmo

W Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w roku akademickim 2013/14 z bezpłatnych studiów skorzysta 100 pielęgniarek. Koszty czesnego pokryte zostaną ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Absolwenci otrzymają tytuł licencjata pielęgniarstwa oraz będą mogli rozpocząć studia magisterskie.

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna jest jedną z 60 uczelni w Polsce, którym Ministerstwo Zdrowia przyznało dofinansowanie na ten cel.
     Studia na kierunku Pielęgniarstwo prowadzone są w Wydziale Nauk o Zdrowiu EUH-E od 2005 r. Są to studia I stopnia: stacjonarne i niestacjonarne tzw. pomostowe dla osób pracujących w zawodzie. Uczelnia uruchomiła również studia licencjackie stacjonarne z zajęciami w weekendy.
     Poziom kształcenia na kierunku pielęgniarstwo EUH-E został bardzo wysoko oceniony przez Państwową Komisję Akredytacyjną w 2006 i 2007 roku oraz Krajową Radę Szkolnictwa Medycznego Pielęgniarek i Położnych w 2009 i 2012 r. EUH-E jako jedna z niewielu niepublicznych uczelni w Polsce, kształci na kierunku Pielęgniarstwo również na studiach II stopnia - magisterskich.
     Ponadto Wydział Nauk o Zdrowiu oferuje studia na kierunku ratownictwo medyczne, fizjoterapia oraz zdrowie publiczne.
     

----------- Reklama ------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl