Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podatki i rachunkowość – oblegany kierunek studiów już w Elblągu

Jak organizować rachunkowość, jak prowadzić ewidencję księgową, jak sporządzać i interpretować sprawozdania finansowe i jak dokonywać rozliczeń podatkowych?  Tego dowiesz się na bezpłatnych studiach podatki i rachunkowość w administracji – w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Elblągu.

W ramach nowej specjalności podatki i rachunkowość w administracji na kierunku Administracja zdobędziesz wiedzę z zakresu takich przedmiotów jak:
     - Finanse publiczne i prawo finansowe
     - Partnerstwo publiczno-prywatne
     - Administracja podatkowa i kontrola skarbowa
     - Podatki i opłaty samorządowe
     - Postępowanie podatkowe
     - Ordynacja podatkowa
     - Sprawozdania finansowe i ich analiza
     
     Podczas 3,5-miesięcznych praktyk zawodowych odbywanych m.in. w organach kontroli skarbowej, jednostkach organizacyjnych administracji publicznej, czy biurach podatkowych, zdobędziesz praktyczne umiejętności posługiwania się zdobytą wiedzą i zostaniesz przygotowany do prowadzenia ksiąg rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych oraz przygotowania informacji na potrzeby zarządzania. 
     
     Zdobyta podczas studiów wiedza, wzbogacona o doświadczenie zdobyte na praktykach zawodowych, umożliwi ci zatrudnienie na stanowiskach związanych z księgowością, finansami i podatkami w administracji publicznej. Z pewnością znajdziesz pracę jako: księgowy, pracownik działu finansowego, analityk finansowy, czy też jako doradca podatkowy.
     
     Będąc absolwentem tej specjalności będziesz przygotowany również do otworzenia własnej działalności gospodarczej. Ponadto będziesz mógł kontynuować naukę na studiach magisterskich na Wydziałach Administracji uniwersytetów, w szczególności na kierunkach związanych z podatkami i doradztwem podatkowym.

 


     Rekrutacja na studia w PWSZ w Elblągu potrwa do 18 lica br. Nie zwlekaj!

     Pełna oferta kierunków kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.
     
     

-----------Art. sponsorowany-----------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl