UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Przedstawiciele PWSZ w Zespole Ekspertów ds. ECVET

Elbląg, Przedstawiciele PWSZ w Zespole Ekspertów ds. ECVET

Decyzją dr hab. Darii Lipińskiej-Nałęcz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk Rektor PWSZ w Elblągu, oraz nadinsp. mgr inż. Krzysztof Starańczak, st. wykładowca w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Elblągu, zostali nominowani na członków krajowego Zespołu Ekspertów ds. ECVET.

Głównym celem krajowych grup Zespołu Ekspertów jest promowanie i rozwijanie systemu ECVET (European Credit System for Vocational Education and Training - europejski system akumulowania i przenoszenia osiągnięć w kształceniu i szkoleniu zawodowym) oraz przygotowanie do jego ewentualnego wdrożenia w poszczególnych krajach członkowskich UE.
        Zespół Ekspertów ECVET liczy 16 członków i działa przy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowej Agencji Programu Erasmus+ od 2012 r. Obecnie Zespół Ekspertów ECVET stanowi integralną część Planu Pracy Programu Erasmus+. 
       Do najważniejszych zadań Ekspertów należy popularyzowanie idei systemu ECVET w powiązaniu z innymi zagadnieniami takimi jak mobilność, przejrzystość i uznawanie kompetencji oraz kwalifikacji, uczestnictwo w spotkaniach, seminariach i warsztatach, a także przygotowywanie artykułów, prezentacji i materiałów merytorycznych w celu upowszechniania informacji o systemie ECVET. Istotnym elementem działalności Ekspertów jest również doradztwo beneficjentom programu Erasmus+ oraz innym zainteresowanym w obszarach kształcenia, szkolenia i edukacji o możliwości wykorzystania systemu ECVET, a także wspieranie władz krajowych w dalszym rozwoju tego systemu w Polsce.
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Dwóch emerytów będzie doradzać. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  BigBalbina(2015-07-22)
 • Przyszli studenci informatyki!!! Omijajcie PWSZ wielkim łukiem!!!. Wykładowcom, poza paroma wyjątkami, brakuje kompetencji oraz zaangażowania, powyższe braki kompensują sobie nadwyżką arogancji i bezczelności. Zaoczni dodatkowo będą za te "zalety" płacić. Poziom niekompetencji i chamstwa jest odwrotnie proporcjonalny do wykształcenia prowadzących, natomiast poziom "olewania" studenta jest wysoki i nie da się opisać żadną zależnością. Strata pieniędzy i czasu. Pracodawcy i tak zweryfikują Wasze umiejętności, a po PWSZecie będą one niewielkie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2015-07-25)
 • Czemu nie ma juz w PWSZ germanistyki? Komu sie nie podobala? Rektorowi, czy emerytowanemu policjantowi? Dziwne decyzje, a potem szok, ze tak malo studentow. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  BigBalbina(2015-08-22)
Reklama