Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PWSZ objęła patronat nad uniwersytetem

 
Elbląg, PWSZ objęła patronat nad uniwersytetem fot. nadesłana
Rek

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu objęła patronatem naukowym Stowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Braniewie”. Umowę o współpracy podpisali: rektor PWSZ w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk, prorektor ds. organizacyjnych PWSZ w Elblągu dr Irena Sorokosz, prezes stowarzyszenia Krystyna Jarmałkowicz oraz skarbnik Danuta Dąbrowska.

Porozumienie zawarte 22 lutego br., ma na celu współpracę w zakresie wspierania i rozwoju działalności edukacyjnej, upowszechniania osiągnięć nauki, propagowania pogłębiania wiedzy i zainteresowań przez osoby dorosłe. W ramach umowy Uczelnia oferuje bazę dydaktyczną oraz wykwalifikowaną kadrę naukową. Protektorat elbląskiej PWSZ obejmie dodatkowo doradztwo w doborze tematyki zajęć i kadry wykładowców, jak również współpracę w zakresie propagowania w uczelni działań na rzecz zdrowego, pogodnego i pożytecznego trybu życia ludzi starszych.
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu od wielu lat wychodzi naprzeciw społecznym potrzebom aktywizacji osób starszych. Działająca w Uczelni Akademia Seniora i Uczelnia Otwarta prowadzi zajęcia o charakterze otwartym dla osób, które osiągnęły wiek emerytalny. Spotkania w formie wykładów, warsztatów i laboratoriów prowadzą nauczyciele akademiccy oraz specjaliści-praktycy z różnych dziedzin nauki. Od 2012 roku PWSZ w Elblągu współpracuje również z Pasłęckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, nad którym także sprawuje patronat naukowy.
     
PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych
Domena funkcyjna .com.pl