Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PWSZ podpisuje kolejne umowy

 
Elbląg, PWSZ podpisuje kolejne umowy fot. nadesłana
Rek

Praktyki zawodowe i specjalistyczne zajęcia dydaktyczne – to główne zagadnienia nowych umów podpisanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu z dwoma elbląskimi przedsiębiorstwami.

17 marca br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu podpisał kolejne umowy o współpracy.
     Współpraca Uczelni z firmami przede wszystkim zapewni studentom PWSZ w Elblągu zdobycie profesjonalnego doświadczenia poprzez odbycie praktyk zawodowych oraz zajęć dydaktycznych w specjalistycznych pomieszczeniach udostępnionych przez przedsiębiorstwa.
     Pierwsze z nich ma 100-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz serwisie kół zębatych i przekładni, natomiast drugie (z branży budowlanej) dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną.

 


     W celu wzmocnienia posiadanej przez studentów wiedzy kierunkowej, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w ramach umów zobowiązała się również do wdrażania specjalistycznych przedmiotów, które bezpośrednio leżą w kręgu zainteresowań i potrzeb obu firm.
     Praktyki studenckie cieszą się obecnie dużą popularnością nie tylko wśród korporacji i dużych firm, ale również wśród mniejszych przedsiębiorstw. Dla studentów są świetną okazją do zdobycia pierwszych szlifów zawodowych i  ugruntowania zdobytej w trakcie studiów wiedzy. Mają one również zadanie wzbogacenia CV studenta, co może okazać się konieczne przy szukaniu wartościowych ofert pracy już po studiach.
     Tym co wyróżnia PWSZ w Elblągu na tle innych Uczelni to duży nacisk na kształcenie praktyczne. Studenci mają zwiększoną liczbę praktyk a zajęcia dydaktyczne, zwłaszcza ćwiczenia, prowadzone są często przez wykladowców-praktyków, którzy na co dzień stykają się z zagadnieniami omawianymi na zajęciach.
     
     

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych