Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Rozpoznać talenty w EUH-E

 
Elbląg, Rozpoznać talenty w EUH-E fot. nadesłane
Rek

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza dzieci i młodzież do uczestniczenia w warsztatach twórczości plastycznej pt. „Rozpoznać talenty”. Dzieci poznają metody stosowane w plastyce, natomiast młodzież ma możliwość zapoznać się z różnymi metodami pracy stosowanej w arteterapii.

- Od dziecka towarzyszy nam plastyka, to ona kształtuje naszą wrażliwość i kreatywność, dlatego dla osób uzdolnionych potrzebny jest dodatkowy czas poświęcony tworzeniu - mówi prowadząca warsztaty, artystka i pedagog Ewa Bednarska-Siwilewicz. - Nie każdy uczestnik warsztatów stanie się artystą czy rzemieślnikiem, jednak działania twórcze sprawią, że uczestnik zajęć plastycznych stanie się osobą przygotowaną do uczestniczenia w kulturze.
     - Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, jak i dyrektorów szkół, bo do nich głównie adresowaliśmy zaproszenia na pierwsze warsztaty - mówi Ewa Rucińska, specjalista ds. promocji uczelni. - Pierwsze zajęcia z tego cyklu odbyły się w ubiegłym tygodniu i udział w nich wzięli uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Młodzież pracowała techniką decoupage, a zrobione przez siebie prace mogli zabrać do domu na pamiątkę. Kolejne warsztaty planujemy zorganizować już w połowie marca. Chcemy również wyjść szerzej z ofertą i na zajęcia plastyczne zaprosić również rodziców z dziećmi.
     Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów dostępne są pod nr tel.: 55 239 38 38, zostaną również zamieszczone na stronie EUH-E: www.euh-e.edu.pl.
     Warsztaty są bezpłatne i odbywają się w siedzibie EUH-E przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.
     
Ewa Rucińska, EUH-E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem