UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu

Cztery instytuty, 11 kierunków, ponad 20 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w trybie dziennym, popołudniowym i zaocznym – jest z czego wybierać! PWSZ w Elblągu dostosowuje ofertę kształcenia do realnego zapotrzebowania na rynku pracy, zwiększając tym samym szansę swoich absolwentów na znalezienie posady. Na większości kierunków prowadzony jest praktyczny profil kształcenia. Możliwość odbycia praktyk zawodowych w wielu instytucjach i firmach urzeczywistnia hasło „Studiuj Zawodowo”.

Studiowanie to nie tylko nauka, ale też rozwój własnych pasji i zainteresowań, szczególnie w ramach działalności Klubu Uczelnianego AZS, wielu kół naukowych, chóru czy teatru studenckiego. Nie zwlekaj, rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 już trwa!
      
       Krok po kroku, czyli, co należy zrobić, aby zostać studentem PWSZ w Elblągu
       Krok I
       Żeby zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu, kandydaci muszą założyć konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) dostępnym na stronie oraz podać wymagane przez system dane. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego kandydat uzyskuje dostęp do listy kierunków – po rozwinięciu interesującego kierunku należy wybrać przedmioty maturalne, z których wyniki zostaną uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym.
      
       Krok II
      
Każdy kandydat zobowiązany jest wnieść opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto, które zostanie wygenerowanie w trakcie rejestracji. Opłata za postępowanie rekrutacyjne wynosi 85 zł.
      
       Krok III
       W przypadku zakwalifikowania na studia należy dostarczyć komplet wymaganych dokumentów do Instytutowej Komisji Rekrutacyjnej. Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej.
      
                                                          --------- artykuł sponsorowany ---------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl